سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 09:20
کد خبر: 63626

سرپرست دفتر اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری البرز معارفه شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار البرز با تاکید بر اینکه باید در شرایط حساس امروز کشور از پرداختن به حواشی خودداری کنیم، تاکید کرد: مدیریت در شرایط امروز کشور بسیار سخت است در این راستا باید در عمل خادم مردم و برطرف کننده مشکلات مردم باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، جهانگیر شاهمرادی با بیان این مطلب در مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری اظهار داشت: شرایط کشور در دوران حساسی قرار دارد و دشمنان نظام و انقلاب کمر به تضعیف کشور بسته و با جنگ اقتصادی به مقابله با ایران پرداخته اند.
وی افزود: در این شرایط به رغم مشکلات متعدد، 90 درصد از کالاهای مورد نیاز مردم در کشور تولید می شود که بیانگر عزم و همت مردم ایران و رشد روز افزون مشارکت اقتصادی بخش خصوصی است. بنابراین باید در چنین شرایطی با صبر و گذشت در برابر جنگ نابرابر اقتصادی مقاومت کنیم و با برگزاری انتخاباتی پرشور، امید را در میان مردم پررنگ تر از گذشته کنیم.درک شرایط حساس کشور، حرکت در مسیر خدمت به مردم و نپرداختن به حواشی از رئوس کاری استاندار البرز استرئیس هیئت بازرسی انتخابات استان البرز در ادامه سخنان خود با بیان اینکه درک شرایط حساس کشور، حرکت در مسیر خدمت به مردم و کار زیاد و همچنین نپرداختن به حواشی از رئوس کاری استاندار البرز است، خاطر نشان کرد: شرایط سیاسی البرز بسیار سخت و پیچیده است در این راستا ارزش و احترام هر کسی زمانی مشخص می شود که میزی از ما گرفته شود. در مسیر مردم و مسئولین باید آستانه تحمل خود را بالا برده و با مدیریت صحیح منافع مردم و کشور را ملاک عمل خود قرار دهند.
شاهمرادی ادامه داد: انتخابات اسفند ماه سال جاری در چنین شرایط حساس سیاسی و اقتصادی برگزار می شود. استانداری به عنوان متولی برگزاری انتخابات در استان رسالت سنگینی بر عهده دارد بنابراین باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که در دهه پنجم انقلاب، انتخاباتی امن و سالم و با مشارکت بالای مردم برگزار کنیم تا توطئه های دشمنان نظام و انقلاب خنثی شده و ایران اسلامی مقتدرانه در منطقه خوش بدرخشد.شاهمرادی یادآور شد: فراهم نمودن شرایط لازم برای معرفی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در کنار فراهم نمودن بسترهای لازم به منظور برگزاری انتخابات باشکوه و با کمترین هزینه رسالتی است که بر عهده اداره کل سیاسی استانداری است که باید در کنار سایر بخش ها و دستگاه ها به منصه ظهور و بروز برسد.
وی افزود: وظیفه اجرایی این اداره کل با انتخابات سنجیده می شود. امیدوارم در این مسیر ضمن بهره مندی از تجارب همکاران و مجموعه استان شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم استان باشیم.قدردان اعتماد استاندار البرز هستمهمچنین مدیرکل سابق دفتر سیاسی و انتخابات استانداری البرز در ادامه این جلسه با بیان اینکه در طول خدمت قدردان حسن اعتماد استاندار البرز هستم، گفت: بدون شک هموار کردن مسیر خدمت به مردم البرز با کسب تجربه و پیگیری های ویژه استاندار میسر شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار البرز اظهار کرد:  استعفای اینجانب به رغم حواشی ایجاد شده از سوی برخی رسانه ها، بر اساس مشکل شخصی بوده و با تقاضای شخص بنده انجام شده است.وی با بیان اینکه اداره کل سیاسی استانداری البرز با توجه به شرایط حساس سیاسی، استانی بسیار خاص و ویژه است، یادآور شد: این حساسیت ها باعث شده حواشی اطراف مسئولین نیز زیاد باشد اما نمی تواند ما را از مسیر واقعی خدمت به مردم منحرف کند.
حمیدوند افزود: سه وظیفه سنگین مدیریت کمیسیون های؛ کارگری، دانشجویی و احزاب بر عهده این اداره کل است که علاوه بر آن دبیری انتخابات استان را نیز بر عهده دارد. در این راستا اگر موفقیتی حاصل شده بر اساس تجربیات و پیگیری های ویژه استاندار محترم البرز بوده است. کمااینکه در پست جدید بنده نیز نقش استاندار البرز بسیار پررنگ بوده است که جای تقدیر و تشکر دارد.
 
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395