دوشنبه, 23 دی 1398 ساعت 15:57
کد خبر: 66229

شارژ مجدد کارت بلیت مترو خبرنگاران تا سقف ۴۰۰ هزار تومان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سرپرست معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که خبرنگاران برای شارژ مجدد کارت‌ بلیت خبرنگاری به روابط عمومی این معاونت مراجعه کنند.

«یوسف حجت» سرپرست معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره شرایط شارژ مجدد کارت بلیت خبرنگاران گفت: خبرنگاران باید به روابط عمومی معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک مراجعه کنند و مشکلی برای شارژ مجدد بلیت وجود ندارد.
او تاکید کرد: هرکسی می‌تواند به صورت جداگانه مراجعه کند و مراحل شارژ بلیت را انجام دهد.
«علی عالی» مدیر روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در همین رابطه اظهار داشت: خبرنگاران با کارت بلیت خبرنگاری و کارت ملی به روابط عمومی معاونت مراجعه کنند و کارت را تحویل دهند تا شارژ بلیط انجام شود.
وی اظهار داشت: اگر خبرنگاران به صورت گروهی کارت‌ها را تحویل دهند، خیلی بهتر است اما به صورت جداگانه نیز مراحل کار انجام می‌شود.
عالی درباره مبلغ شارژ مجدد کارت‌ها گفت: کارت‌ها احتمالا بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان مجددا شارژ می‌شوند و اعتبار آنها تا تاریخی است که بر روی کارت‌ها درج شده است.
او درباره مدت زمان انجام شارژ مجدد، اظهار داشت: در کمتر از یک هفته کار را انجام می‌دهیم، اما اگر کارت‌ها گروهی به دست ما برسد زمان کمتری می‌برد و به صورت انفرادی احتمالا زمان بیشتری خواهد برد.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399