رسانه ها

شورای سردبیری خبرآنلاین در نامه‌ای به عبدالعلی علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما، نسبت به رفتار بخشی از مدیران رسانه ملی تذکر داد.
دقایقی پیش مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی از روزنامه نگار پیشکسوت کشورمان عیادت کرد.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در اجرای قانون مشاغل سخت و زیان‌آور برای خبرنگاران با آنها همراهی و مشکلات آنها را مرتفع می‌کنیم. حاتم شاکرمی (معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه بر اساس مصوبه…
دوست و برادر ارجمند و فرهیخته جناب اقای سیف الله یزدانی مدیریت محترم روزنامه وزین عصر اقتصاد
سیف‌الله یزدانی روزنامه‌نگار پیشکسوت و مهدی شادمانی خبرنگار با سابقه ورزش این روزها در بستر بیماری هستند؛ در روز خبرنگار بیش از پیش جای آن‌ها در تحریریه‌ها و کنار همکارانشان خالی است.
چهارشنبه, 16 مرداد 1398 ساعت 09:18

لحاف 27 تکه اصناف، مطبوعات را گرم نکرد

خبرنگاران به عنوان قشری که همواره دغدغه‌ها و مسائل اصناف دیگر را پیگیری می‌کنند، همواره از نداشتن صنفی که مشکلات آنها را جدی دنبال کند، محروم بوده‌اند؛ این در حالی است که هم اینک حدود ۲۷ انجمن‌ صنفی روزنامه‌نگار به صورت رسمی از معاونت مطبوعاتی مجوز دارند! بله، ۲۷ انجمن؛…
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از «سیف الله یزدانی» مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد و روزنامه نگار پیشکسوت عیادت کرد.
وزیر امور خارجه با یادی از سیف اله یزدانی که در بستر بیماری به سر می برد، وی را از پیشکسوتان عرصه خبر و رسانه دانست و برای این روزنامه نگار ارزوی سلامتی و شفای عاجل کرد.
سه شنبه, 08 مرداد 1398 ساعت 08:44

وزارت ارشاد حریف مافیای کاغذ نشد

عصراقتصاد: رئیس انجمن وارد کنندگان کاغذ و مقوا گفت: واردات هر کالایی نیاز به مجوز دارد و از مردادماه سال گذشته هر فردی که در این حوزه به دنبال واردات بود بایستی از وزارت ارشاد مجوز می‌گرفت ما در این مدت شاهد حضور برخی افراد و شرکت‌های یک شبه بودیم…
ساعتی پیش حجت الاسلام سید محمود دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات با حضور در بیمارستان فیروزگر تهران از همکار و دوست قدیمی خود سیف اله یزدانی عیادت کرد.
دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از همکلاسی قدیمی خود در دوران دانشگاه عیادت کرد. ساعاتی پیش دکتر سلطانی با حضور در بخش آی سی یو بیمارستان فیروزگر از سیف اله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد عیادت و برای ایشان آرزوی بهبودی هرچه سریعتر کرد.
محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی طی تماسی تلفنی پیگر وضعیت سلامتی سیف اله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصراقتصاد شد. وی در گفتگویی تلفنی با محمد یزدانی فرزند ایشان، از وی به عنوان هم سنگر قدیمی و یکی از نخبگان عرصه رسانه و اقتصاد کشور نام برد.
معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در بیمارستان فیروزگر از مدیرمسئول روزنامه عصر اقتصاد عیادت کرد.
علی ربیعی، سخنگوی دولت با حضور در بخش آی سی یو بیمارستان فیروزگر تهران از سیف اله یزدانی مدیر مسئول عصراقتصاد که به دلیل عارضه مغزی در این بیمارستان بستری است، عیادت کرد.
سیف‌الله یزدانی، مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد، از پیشکسوتان عرصه رسانه، در اثر ضایعه مغزی در بیمارستان فیروزگر تهران بستری شده است.
رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران با انتقاد از قیمت تعیین شده برای زینک دولتی گفت: مشخص نیست برای چه تعرفه زینک دولتی را ۳۰ تا ۳۵ درصد گرانتر کرده‌ و زینک را با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌کنند.
دکتر مرتضی میرباقری معاون سیما، در حکمی جواد شیخ اکبری را به‌ عنوان مدیر شبکه قرآن و معارف سیما منصوب کرد و به این مناسبت ، دکتر محمد ذوالفقاری رییس دارالقرآن سازمان بسیج پیام تبریک ابلاغ کرد.
عصراقتصاد: معاون مطبوعاتی با تشریح عملکرد کمیته کاغذ گفت: رسیدگی به وضعیت رسانه هایی که در پی مسائل اخیر اقتصادی و گرانی کاغذ، با مشکلاتی مواجه شده اند از اولویت های این کمیته است.
عصراقتصاد: اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، جزئیات بهره‌مندی اصحاب رسانه از تسهیلات بیمه تکمیلی صندوق هنر در سال ۹۸ را اعلام کرد. متقاضیان استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی تا ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۸ فرصت دارند با ثبت‌نام در سامانه جامع رسانه‌های کشور، از تسهیلات بیمه‌ای صندوق اعتباری هنر بهره‌مند…
«رادیو کیمیا» از ابتدای تیر ماه امسال، با محوریت معدن و صنایع معدنی، فعالیت خود را آغاز می کند.
محمد خدادی (معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد) اظهار داشت: به علت سرمایه‌گذاری مطبوعات ایران بر یارانه‌های نفتی و جذب آگهی از بنگاه‌های مختلف، سرمایه‌گذاری روی مخاطب و فروش روزنامه، به فراموشی سپرده شده است.
شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 08:28

خبرنگاران سزاوار نکبت حسادت نیستند

سیف الله یزدانی عصراقتصاد: خبرنگارسیما گزارشی ازمحمدعلی نجفی دراداره آگاهی تهیه وپخش نمود که ازنظربسیاری ازبینندگان وفعالان شبکه های اجتماعی انتقاداتی به این گزارش وارد شد.
یک حقوق‌دان با اشاره به انتخاب علی ربیعی به عنوان سخنگوی دولت گفت: ربیعی در فضای روزنامه‌نگاری بوده و در فضای رسانه‌ای نفس کشیده است، امیدوارم ایشان بتواند این نقص دولت را جبران کند و یک خط ارتباطی میان دولت و افکار عمومی حداقل در حد رفتار رسانه‌ای ایجاد کند.…
چهارده جلسه از تشکیل کارگروه کاغذ و زینک برای رسیدگی به بحران‌های چند ماهه کاغذ و صنعت چاپ می‌گذرد و به نظر می‌رسد حتی با ورود محموله‌های کاغذ و زینک وارداتی هم این بیماری، سرِ درمان شدن ندارد.
سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 ساعت 09:12

«کمیته توزیع کاغذ مطبوعات» تشکیل شد

عصراقتصاد: با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی « کمیته توزیع کاغذ مطبوعات » تشکیل و نخستین جلسه آن به ریاست معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی و با حضور جمعی از کارشناسان مربوطه برگزار شد.
یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398 ساعت 15:24

کمیته سه‌جانبه برای بررسی بازار سیاه کاغذ

حسین انتظامی از تشکیل کمیته سه جانبه‌ای شامل سازمان تعزیرات، سازمان حمایت از مصرف‌کننده و دبیرخانه کارگروه کاغذ برای رسیدگی به بازار سیاه کاغذ و تخلفاتی که می‌تواند ناشی از عرضه کاغذ وارد شده با ارز دولتی و نیمایی در بازار با قیمت‌های دیگر رخ داده باشد، خبر داد.
عصراقتصاد: متاسفانه در ماه های اخیر به دلیل مشکلات عدیده و نوسانات شدید قیمت کاغذ و مواد اولیه چاپخانه ها و فعالان عرصه فرهنگ و مطبوعات با چالش جدی روبرو شده اند. این انزوای صنعت چاپ باعث تعطیلی چاپخانه ها شده است. ورشکستگی، بی‌کار شدن چاپخانه‌ها، تن دادن به فروش…
یکشنبه, 22 ارديبهشت 1398 ساعت 09:56

ورود مجلس به موضوع تنظیم بازار کاغذ

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه عدم اتخاذ سیاست‌های مدیریتی شفاف باعث برهم خوردن نظم در بازار کاغذ شده است، گفت: راهکارهای تنظیم بازار کاغذ در مدیریت اجرایی وجود دارد چراکه حتی بیش از نیاز بازار برای کاغذ ارز تخصیص داده شده است و قطعاً کمیسیون فرهنگی…
رییس سازمان تلویزیون ملی اندونزی با رییس سازمان سینمایی ایران دیدار کرد و گفت: می‌خواهیم برنامه های زیادی از ایران در اختیارمان قرار گیرد تا مردم کشورمان با کشور شما آشنایی بیشتری پیدا کنند ضمن اینکه علاقمند هستیم مردم ایران هم با اندونزی آشنا شوند.
عصراقتصاد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی محمد خدادی را به عنوان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.
صفحه 1 از 7

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395