رسانه ها

سه شنبه, 01 بهمن 1398 ساعت 21:57

فرافکنی با یک دندانه!

انتشار گزارشی با عنوان «۳ آمار عجیب از درآمدهای نمایشگاه تهران!» در وبسایت خبری یک رسانه، جای بسی تامل و تعجب دارد! فحوای این گزارش سراسر مبتنی بر اطلاعات نادرست است و ادعای تغییر سه باره آمار درآمدهای ریالی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران کذب محض است.
سرپرست معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که خبرنگاران برای شارژ مجدد کارت‌ بلیت خبرنگاری به روابط عمومی این معاونت مراجعه کنند.
عصر اقتصاد: تهدید رئیس جمهوری آمریکا به نابودی مکان های فرهنگی ایران در حالی این روزها به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شده است، که یک سازمان مردم نهاد دو ماه پیش در این باره هشدار داده بود.
دوشنبه, 16 دی 1398 ساعت 02:00

در اوج اهتزاز....

بسم الله الرحمن الرحیم سرداران بزرگ ایستاده می زیند، ایستاده می رزمند و ایستاده می میرند . سرداران بزرگ ، اعجوبه های شگفت آوری هستند که حتی دشمنِ کوردل نیز، قادر به کتمان عظمت و بلندای آنان نیست و در برابرشان، کلاه از سر به احترام بر می دارد.ایران ،…
سخنرانی حسن یونس سینکی اقتصاددان در مراسم ترحیم سیف الله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصراقتصاد.
سخنرانی فرشاد مومنی اقتصاددان در مراسم ترحیم سیف الله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصراقتصاد.
دوشنبه, 18 آذر 1398 ساعت 11:02

حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی

صحبت های مرحوم سیف الله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد درباره حمایت از تولید ملی
گزارش تصویری مراسم سومین روز درگذشت سیف الله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصراقتصاد
چهارشنبه, 13 آذر 1398 ساعت 09:58

انا لله و انا الیه راجعون

انا لله و انا الیه راجعون از طرف بازماندگان مرحوم سیف الله یزدانی از تمامی عزیزانی که ابراز لطف کرده، به قدم و قلم یا کلام و پیام تسلی خاطر ایشان را فراهم آوردند کمال تشکر را داریم. اسامی برخی از عزیزان به شرح ذیل تشکر از همدردی ایشان است.…
چهارشنبه, 13 آذر 1398 ساعت 09:46

او رفت و دل طوفانیش آرام گرفت

او رفت و دل طوفانیش آرام گرفت اما برای هرکسی که حتی او را یک بار دیده باشد، خاطره ای به جای گذاشت. زبان شیرین وبی آلایش، نکات نغز واندرز گونه، ابهت کلام و گاهی تادیب های پدرانه یا شوخ طبعی هایی که اخم را از چهره همه می برد،…
عصراقتصاد: بیست ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
شنبه, 09 آذر 1398 ساعت 09:31

ساده بود و ماند و جاودانه شد

علی دهقان سیف الله یزدانی هم رفت. خبر به همین کوتاهی مثل همیشه که داغ مرگ را اعلام می کند، با التهابی فشرده دست به دست می شد. راستش همین که داغ هجرت او را شنیدم، بدنم سرد شد و ترس دست در یقه ام کرد. آنها متعلق به نسلی…
پیکر استاد سیف الله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد صبح جمعه(۸ آذر ماه) با حضور برخی مسئولان، اصحاب رسانه و همکاران روزنامه از مقابل ساختمان این روزنامه تشییع شد پیکر سیف الله یزدانی از مقابل روزنامه به سمت قطعه نام آران بهشت زهرا تشییع شد. محمد خدادی معاون مطبوعاتی…
 کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِسیف‌الله یزدانی، مدیر مسئول روزنامه «عصر اقتصاد» روز پنجشنبه (۷ آذر ماه) در سن ۶۳ سالگی درگذشت.
دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت با صدور پیامی، درگذشت سیف الله یزدانی، مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد و از پیشکسوتان مطبوعاتی کشور را تسلیت گفت.
عصراقتصاد: اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای درباره دو موضوع توزیع کاغذ با ارز دولتی برای مطبوعات و نحوه محاسبه یارانه شش ماه نخست سال ۹۸ توضیحاتی ارائه کرد.
شورای سردبیری خبرآنلاین در نامه‌ای به عبدالعلی علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما، نسبت به رفتار بخشی از مدیران رسانه ملی تذکر داد.
دقایقی پیش مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی از روزنامه نگار پیشکسوت کشورمان عیادت کرد.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در اجرای قانون مشاغل سخت و زیان‌آور برای خبرنگاران با آنها همراهی و مشکلات آنها را مرتفع می‌کنیم. حاتم شاکرمی (معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه بر اساس مصوبه…
دوست و برادر ارجمند و فرهیخته جناب اقای سیف الله یزدانی مدیریت محترم روزنامه وزین عصر اقتصاد
سیف‌الله یزدانی روزنامه‌نگار پیشکسوت و مهدی شادمانی خبرنگار با سابقه ورزش این روزها در بستر بیماری هستند؛ در روز خبرنگار بیش از پیش جای آن‌ها در تحریریه‌ها و کنار همکارانشان خالی است.
چهارشنبه, 16 مرداد 1398 ساعت 09:18

لحاف 27 تکه اصناف، مطبوعات را گرم نکرد

خبرنگاران به عنوان قشری که همواره دغدغه‌ها و مسائل اصناف دیگر را پیگیری می‌کنند، همواره از نداشتن صنفی که مشکلات آنها را جدی دنبال کند، محروم بوده‌اند؛ این در حالی است که هم اینک حدود ۲۷ انجمن‌ صنفی روزنامه‌نگار به صورت رسمی از معاونت مطبوعاتی مجوز دارند! بله، ۲۷ انجمن؛…
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از «سیف الله یزدانی» مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد و روزنامه نگار پیشکسوت عیادت کرد.
وزیر امور خارجه با یادی از سیف اله یزدانی که در بستر بیماری به سر می برد، وی را از پیشکسوتان عرصه خبر و رسانه دانست و برای این روزنامه نگار ارزوی سلامتی و شفای عاجل کرد.
سه شنبه, 08 مرداد 1398 ساعت 08:44

وزارت ارشاد حریف مافیای کاغذ نشد

عصراقتصاد: رئیس انجمن وارد کنندگان کاغذ و مقوا گفت: واردات هر کالایی نیاز به مجوز دارد و از مردادماه سال گذشته هر فردی که در این حوزه به دنبال واردات بود بایستی از وزارت ارشاد مجوز می‌گرفت ما در این مدت شاهد حضور برخی افراد و شرکت‌های یک شبه بودیم…
ساعتی پیش حجت الاسلام سید محمود دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات با حضور در بیمارستان فیروزگر تهران از همکار و دوست قدیمی خود سیف اله یزدانی عیادت کرد.
دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از همکلاسی قدیمی خود در دوران دانشگاه عیادت کرد. ساعاتی پیش دکتر سلطانی با حضور در بخش آی سی یو بیمارستان فیروزگر از سیف اله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد عیادت و برای ایشان آرزوی بهبودی هرچه سریعتر کرد.
محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی طی تماسی تلفنی پیگر وضعیت سلامتی سیف اله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصراقتصاد شد. وی در گفتگویی تلفنی با محمد یزدانی فرزند ایشان، از وی به عنوان هم سنگر قدیمی و یکی از نخبگان عرصه رسانه و اقتصاد کشور نام برد.
معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در بیمارستان فیروزگر از مدیرمسئول روزنامه عصر اقتصاد عیادت کرد.
علی ربیعی، سخنگوی دولت با حضور در بخش آی سی یو بیمارستان فیروزگر تهران از سیف اله یزدانی مدیر مسئول عصراقتصاد که به دلیل عارضه مغزی در این بیمارستان بستری است، عیادت کرد.
صفحه 1 از 8

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395