فرهنگ و ورزش

با آغاز محدودیت‌های کرونایی در شهرهای قرمز، درخصوص رفت و آمد مشاغل هماهنگ شده از جمله خبرنگاران در ساعات ممنوعیت، با هماهنگی فرمانداری‌ها و راهور اقدام می‌شود و جریمه شامل آنها نخواهد شد.
سند راهبردی سازمان منطقه آزاد کیش با رویکرد تبدیل این منطقه به مقصد گردشگری بین المللی عملیاتی و اجرایی می شود به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ماهان مدون مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش، تدوین سند راهبردی این سازمان…
دوشنبه, 12 آبان 1399 ساعت 09:25

نسخه الکترونیک روزنامه 12 آبان ماه 1399

نسخه الکترونیک روزنامه عصراقتصاد را رایگان مطالعه کنید
معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تلاش برای گرفتن سهم ایران در میزبانی قطر از جام جهانی ۲۰۲۲ خبر داد و گفت: در دوره مسئولیتم تلاش می کنم حق گردشگری ادا شود.
رئیس جامعه هتلداران ایران از تعطیلی ۳۰درصد هتل‌ها و بیکاری دو سوم نیروی شاغل در این بخش خبر داد.
در ادامه روند خروجی نقدینگی از بورس، امروز سه‌شنبه نیز شاهد خروج 576 میلیارد تومان نقدینگی از سوی سهامداران حقیقی بودیم که این رقم در مقایسه با روز گذشته کمتر شده بود.
به گفته معاون گردشگری دستورالعمل مربوط به استفاده از تسهیلات جدید کرونا هنوز ابلاغ نشده است.
سه شنبه, 22 مهر 1399 ساعت 12:24

دیدار ایران و مالی لغو شد

براساس اعلام فدراسیون فوتبال و با تایید فدراسیون ترکیه دیدار دوستانه امروز (سه‌شنبه) تیم ملی مقابل مالی به دلیل رسمیت یافتن ابتلا چند بازیکن این تیم به کرونا و به حد نصاب رسیدن آنان برای حضور در مسابقه، لغو شد.
صفحه 1 از 95

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399