سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 11:52
کد خبر: 63574

رونمایی از سامانه «سناماین»

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در پانزدهمین نمایشگاه ایران کان مین با حضور محمدرضا بهرامن سامانه سناماین در جهت عرضه توانمندی ها و ارتباطات یکپارچه تمامی فعالان و ذی نفعان حوزه معدن و صنایع معدنی طراحی و اجرا شده است.

این سامانه بستری جامع در حوزه وب است تا همه اشخاص حقیقی و حقوقی بتوانند خدمات، کالا و محصولات خود را به صورت رایگان ارائه دهند.

سناماین بستری تحت وب است که به تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی امکان معرفی توانمندیها، خدمات، کالا و محصولات مربوط  به خود در فضای اختصاصی  را می دهد.

این سامانه تمام فعالان این حوزه از تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، پیمانکاران ، مشاوران ، سرمایه های انسانی، تشکلها و رسانه ها را در بر می گیرد . امکان ثبت اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی در هر حوزه در سامانه وجود دارد و امکانات بسیار مفیدی جهت معرفی کامل سازمان و افراد در اختیار قرار می گیرد.

هدف از راه اندازی این سامانه ایجاد اولین بستر جامع و یکپارچه از فعالان این حوزه بوده تا جستجوگران نیز بتوانند کلیه خدمات مرتبط به این حوزه را در محیطی پویا، یکجا دریافت نمایند . جذب نیروی متخصص یکی از دغدغه های هر کسب و کار بوده که در بخش سرمایه انسانی نیز بستر کاملی فراهم شده است تا هم کارفرمایان و هم کارجویان به شناسایی یکدیگر پرداخته و سرمایه های مناسب این حوزه به کار گرفته شوند.

از دیگر مزایای سناماین امکان بارگذاری عکس و کاتالوگ خدمات یا محصولات در پنل کاربری اختصاصی می باشد.

 صاحبان مشاغل و افراد جهت بهره مندی از خدمات سامانه با عضویت و تکمیل پروفایل مربوطه، می توانند بطور رایگان از خدمات سامانه استفاده نمایند .

آدرس سناماین: www.sana-mine.comنظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399