شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 08:32
کد خبر: 66586

هشتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد:هشتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی با حضور مسئولان حوزه  مسکن و شهرسازی، وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شهر تهران و مدیرعامل شرکت بهره داری مترو تهران و مسئولان اتاق تعاون و جمع کثیری از فعالان صنعت افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، هشتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی با حضور رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شهر تهران، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران، مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسئولان حوزه مسکن و شهرسازی و هیات رئیسه اتاق تعاون و جمع کثیری از فعالان صنعت آسانسور، پله برقی، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی افتتاح شد.
این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر ۱۰هزار متر مربع با حضور بیش از ۹۰ شرکت داخلی و نمایندگان خارجی از کشورهای ترکیه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان از ۳تا۶ بهمن ماه جاری از ساعت۱۷-۹ آخرین دستاوردهای این صنعت را ارائه می کند.
به گفته مدیر اجرایی نمایشگاه هشتم آسانسور، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، حضور استارت آپ ها با هدف رسیدن به رونق تولید داخلی و نزدیک شدن به استانداردهای جهانی همچنین دعوت از هیأت‌های تجاری از مهمترین برنامه های هشتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی است.
به گفته علی مطیع جهانی، مدیر اجرایی هشتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی، گردهم آیی فعالان صنعت آسانسور و بیان خواسته‌ها و مشکلات صنعت آسانسور با مقامات کشور و ارائه راه‌کارها برای برون رفت از رکود و جلب حمایت سازمان‌های دولتی و خصوصی همچنین ایجاد اعتماد میان صنعتگران آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله‌ها و….. به منظور توسعه همکاری های مشترک، استفاده از نقاط قوت یکدیگر و تبادل دانش از دیگر اهداف برگزار این نمایشگاه است.
این مقام مسئول ادامه داد: در راستای ایمنی و آسایش شهروندان با توجه به نیاز استفاده از آسانسورهای با کیفیت در ساختمان، این نمایشگاه می تواند به عنوان یک رویداد تخصصی تولیدی در صنعت ملی کشور نقش مهمی ایفا کرده و وابستگی آن به صنعت ساختمان به عنوان یک بازوی محرک در صنعت تلقی می شود.
مطیع جهانی خاطر نشان کرد: امیدواریم در این رویداد نمایشگاهی بهترین تولیدات ملی همراه با استانداردهای لازم رونمایی و در معرض دید عموم بازدیدکنندگان قرار گیرد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط