شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 08:31
کد خبر: 66585

آغاز به کار سومین نمایشگاه شیشه با حضور شرکت های چینی و ترکیه ای

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته با میزبان شرکت هایی از چین و ترکیه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته روز پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران افتتاح شد.
ادریس مازندرانی، رئیس این ستاد سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته در حاشیه مراسم افتتاحیه، از حضور شرکت های چینی و ترکیه ای در این نمایشگاه خبر داد.
وی با بیان این که بیش از 60 شرکت ایرانی نیز در سومین نمایشگاه شیشه و تجهیزات وابسته به معرفی محصولات خود می پردازند، افزود: این نمایشگاه در مساحتی حدود 7 هزار و 500 متر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران از امروز کار خود را آغاز کرد.
مازندرانی با اشاره به سهم4 درصدی صنایع شیشه در توسعه اقتصادی کشور، اظهارداشت: سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته فرصت مناسبی است که فعالان این صنعت بتوانند به رشد این میزان کمک کنند.
وی با یادآوری صادرات شیشه ایران به 35 کشور دنیا، خاطرنشان کرد: افزایش میزان صادرات این صنعت می تواند با تکیه بر چنین نمایشگاهی رقم بخورد و فرصت برای غرفه داران فراهم می شود تا با برگزاری جلسات B2B قراردادهای خارجی خود را افزایش دهند.
گفتنی است، سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته، از پنجشنبه 3 بهمن 98 تا یکشنبه 6 بهمن از ساعت 9 صبح الی 17 میزبان بازدید کنندگان در سالن های 5 و 6 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط