جمعه, 27 دی 1398 ساعت 16:21
کد خبر: 66344

مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران با استانداردهای جهانی ساخته شده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: نایب رئیس اتاق اصناف تهران از دارا بودن بروزترین شرایط استاندارد های جهانی در مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران خبر داد.

خسرو ابراهیمی نایب رئیس اتاق اصناف تهران در حاشیه مراسم افتتاح دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی برندهای برتر کفش، کیف، کالای ورزشی که در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران(ایران‌مال) برگزار شد گفت: چنین نمایشگاهی‌، پایگاه عملیاتی در راستای افزایش صادرات کالاهای داخلی است.

خسرو ابراهیمی‌نیا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق ملی و تقویت و حمایت از تولید کنندگان گفت : یکی از موفقیت های که در این راستا صورت گرفته برگزاری چنین نمایشگاه هایی است که به روزترین کالاهای صنعت چرم که یکی از صنایع مهم کشور به شمار می آید را به معرض نمایش گداشته است .

وی افزود: اتحادیه‌های صنفی با برنامه ریزی، بسترسازی و برپایی چنین نمایشگاهی نوید این امر را می دهند که در آینده‌ای نزدیک در عرصه صنعت کیف،کفش و محصولات چرمی بتوانیم به جایگاه واقعی خود در سطح جهانی و بین‌المللی بازگردیمو

ابراهیمی نیا همچنین در خصوص مزیت‌های مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران(ایران مال) بیان کرد: مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران بروزترین شرایط استانداردهای جهانی را داراست و  این مرکز در ابعاد مختلف از مزیت‌های فراوانی نسبت به نمایشگاه بین‌المللی تهران و دیگر نمایشگا ها  برخوردار است.

وی عنوان کرد: از جمله تفاوت‌های مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران با سایر مراکز نمایشگاهی کشور شرایط جغرافیایی آن است که با داشتن  پارکینگ های عمومی و  بستر رفاهی و گردشگری غنی و عدم وجود ترافیک ، عبور و مرور به این مرکز را آسان کرده و  آبروی ملی به شمار می آید. 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399