یکشنبه, 08 دی 1398 ساعت 17:00
کد خبر: 65759

گردش مالی 500 میلیارد تومانی صنعت لوستر در ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: مدیرعامل تعاونی لوستر سازان از گردش مالی سالانه 500 میلیارد تومان در صنعت لوستر و چراغ های تزئینی در ایران خبر داد.

 به گزارش ستاد برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه لوستر و چراغ های تزئینی، محمد رضا قره یاضی مدیرعامل تعاونی لوستر سازان گفت: این نمایشگاه از روز 12 دی 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران در 24 هزار متر مربع کلید می خورد و تا 16 دی میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.
 وی با بیان این که سالانه بیش از 500 میلیارد تومان گردش مالی از سوی صنعت لوسترسازی در کشورمان صورت می گیرد، افزود: این صنعت حائز جایگاه مناسبی در ایجاد اشتغال است به گونه ای که بیش از 200 هزار نفر در آن مشغول به کار هستند.
 قره یاضی با اعلام این مطلب که ایران  جزء 5 کشور نخست تولید لوستر و چراغ های تزئینی است، تاکید کرد: از این رو 7 شرکت از چین در بیست و هفتمین نمایشگاه لوستر و چراغ های تزئینی در ایران حضور یافته اند با 193 شرکت داخلی در این نمایشگاه به رقابت بپردازند.
 مدیرعامل تعاونی لوستر سازان به برپایی این نمایشگاه در 7 سالن شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران اشاره کرد و اظهار داشت: بیست و هفتمین نمایشگاه لوستر و چراغ های تزئینی فضایی را به منظور ایجاد رقابت بین شرکت های داخلی و توسعه صادرات صنعت لوستر فراهم آورده که امید می رود فعالان این صنعت از این فرصت بهره کافی را ببرند.
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط