دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 15:49
کد خبر: 65551

ایران جزء 5 کشور نخست تولید لوستر و چراغ های تزئینی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از قرار گرفتن ایران در جمع 5 کشور نخست تولید کننده لوستر و چراغ های تزئینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، جم عزتی معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران  با اشاره برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه لوستر و چراغ های تزئینی در 12 دی ماه گفت: سالانه بیش از 500 میلیارد تومان گردش مالی از سوی صنعت لوسترسازی در کشورمان صورت می گیرد و این صنعت حائز جایگاه مناسبی در ایجاد اشتغال دارد به گونه ای که بیش از 200 هزار نفر در این صنعت مشغول به کار هستند.
وی با بیان این که ما شاهد افزایش صادرات محصول در این بخش به کشورهای همسایه هستیم، افزود: از این رو بیست و هفتمین نمایشگاه لوستر و چراغ های تزئینی به جهت رونق فضای کسب و کار برای دست اندرکاران این صنعت بسیار حائز اهمیت است.
عزتی یادآور شد: فرآیند برگزاری این نمایشگاه با حضور رئیس اتحادیه تهیه کنندگان و فروشندگان بلور، چینی و لوستر و رئیس انجمن لوستر و چراغ های تزئینی و سایر اعضای، مجری نمایشگاه و مدیران مربوطه برگزار شد و مقرر شد این فرآیند تحت نظارت شورای سیاست گذاری متشکل از بخش های یاد شده اجرایی شود.
طبق اعلام معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، همچنین کمیته ای متشکل از کارشناسانی از معاونت نمایشگاهی، مدیریت حراست و مدیریت نمایشگاه های داخلی بر فرآیند تعرفه ها و امور مالی این نمایشگاه نظارت و گزارش رعایت مقررات و ضوابط نمایشگاهی را به این معاونت منعکس کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: بیست و هفتمین نمایشگاه لوستر و چراغ های تزئینی دارای 24 هزار متر مربع وسعت کلی است و 193 فعال در تولید و فروش لوستر و چراغ های تزئینی کشور در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط