سه شنبه, 24 دی 1398 ساعت 12:07
کد خبر: 66272

اطلاعات تکميلي

  • همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای برگزار شد؛

امضای تفاهم‌نامه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با ۱۷ شرکت برتر ایرانی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با ۱۷ شرکت برتر ایرانی تولید‌کننده کالا و تجهیزات فروشگاهی کشور تفاهم‌نامه‌های همکاری امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه؛ مراسم امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به عنوان یکی از پیشگامان صنعت خرده‌فروشی کشور با ۱۷ شرکت معتبر ایرانی تولید‌کننده همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات فروشگاهی با حضور مدیران عالی‌رتبه دو طرف قرارداد، دی ماه سال‌جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
طبق این تفاهم‌نامه‌ها که با مبلغ دو هزار میلیارد ریال منعقد شدند شرکت‌های تولیدکننده متعهد شدند که محصولات خود را همسو با آخرین استاندارهای تولید ملی و بین المللی در شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه سراسر کشور عرضه کنند.
رسول محمدی مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در حاشیه این مراسم با تاکید بر ادامه همکاری‌های دوجانبه با شرکت‌های معتبر و ممتاز تولیدکننده داخلی در حوزه تخصصی محصولات فروشگاهی، تصریح کرد: شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به عنوان یکی از پیشگامان صنعت خرده‌فروشی کشور در تلاش است با انگیزه مضاعف در مسیر توسعه شتابان و در راستای تحقق اهداف راهبردی شرکت، همکاری مثمر‌ثمر و پایدار با شرکت‌های معتبر و برتر حوزه تجهیزات فروشگاهی و تولید کالا را هدفمند ادامه دهد و از پتانسیل این شرکت‌ها در راستای تحقق اهداف راهبردی و کلیدی شرکت در مسیر پیشرفت و توسعه بهره‌مند شود.
 مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در ادامه افزود: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی مرتبط با خدمات فروشگاهی می‌تواند به فعالان صنعت خرده‌فروشی در مسیر تخصصی کمک کند و این رویداد را می‌توان فرصتی ارزنده و مثبت جهت ارزیابی فرصت‌های اقتصادی بازار برشمرد.
 محمدی در پایان اظهار امیدواری کرد: انعقاد تفاهم نامه‌های همکاری شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و چندین شرکت معتبر ایرانی از گام‌های مثبت خانواده بزرگ رفاه در مسیر تحقق اهداف راهبردی و توسعه خدمات فروشگاهی جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به خانواده‌های ایرانی با تولیداتی دارای استانداردهای ملی و جهانی است و امیدواریم که اقدامات مشابه در شرکت زنجیره‌ای فروشگاه‌های رفاه جهت حمایت و ادامه همکاری با شرکت‌های ممتاز ایرانی در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی و بهبود چرخه اقتصادی کشور در تامین کالا شتاب بیشتری بگیرد.
گفتنی‌است،‌ سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای دی ماه سال‌جاری با حضور فعالان داخلی و خارجی معتبر عرصه صنعت خرده‌فروشی و شرکت‌های تولیدکننده صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
                                     
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399