دوشنبه, 23 دی 1398 ساعت 11:40
کد خبر: 66201

اطلاعات تکميلي

  • حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان:

بومی سازی چهار هزار قطعه از سال ۸۱ تا ۹۸

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در جشنواره فولاد در مورد بومی سازی در فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه از سال ۸۱ تا ۹۸ حدود چهار هزار قطعه را بومی سازی کرده است. قطعه سازی در فولاد مبارکه به خوبی انجام شده است و سازمان آن طراحی و پیاده سازی شده است.

حمیدرضا عظیمیان روند فولاد مبارکه رو این گونه توضیح داد: از سال جاری تغییر رویکردی را برای مبارکه در نظر گرفته ایم و آن حرکت به سمت تکنولوژ شدن است. پتانسیل مبارکه بیشتر از قطعه سازی است. فولاد مبارکه باید از قطعه سازی به فرآیندسازی حرکت کند. فرآیند سازی ساختار پیچیده ای دارد.
برای فرآیندسازی ما سازمانمان را تجدید کرده ایم. سازمانی که قطعه سازی می کند نمی تواند فرآیند ساز شود پس آن را نوسازی کرده ایم.

مدیر عامل فولاد مبارکه ادامه داد: نقشه راه این حرکت ترسیم شده است و در آن جایگاه ویژه ای برای شرکت های دانش بنیان، پارک های علم وفناوری، دانشکده های فنی دانشگاه ها و... در نظر گرفته ایم.
وی در مورد برگزاری این گونه حشنواره ها گفت: انجمن فولاد اقدام بسیار خوبی را با برگزاری جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران شروع کرده است، اما آفت این سمینارها این است که به حرف و نمایش محدود شود، که باید با ارزیابی دقیق عملکرد مانع از آن شد.
وی در پایان عنوان کرد: ارزیابی عملکرد فولاد مبارکه در جشنواره ملی فولاد، هفته آینده در فولاد مبارکه صورت می گیرد. ارزیابی می کنیم که چقدر توانسته ایم دانش را به فولاد مبارکه وارد کنیم.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399