دوشنبه, 09 دی 1398 ساعت 08:43
کد خبر: 65762

معرفی برترین قاری مردمی در چهارمین جشنواره ملی فجر تلاوت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

برترین قاری با رای مردم در جشنواره ملی فجر تلاوت با حضور جمع کثیری از اساتید و قاریان، مسوولین و کارشناسان معرفی می گردد.

به گزارش مرکز روابط عمومی جشنواره ملی؛ حمید رضا نقاشیان ریاست برگزاری جشنواره ملی تلاوت های مجلسی و جشنواره فجر تلاوت در مراسم افتتاحیه مرحله کشوری مسابقات ، ضمن اعلام خبر فوق افزود : امروزه در برخی از جوامع، انس با امور دنیوی بر انس با قرآن مقدم شده است. در جامعه دینی ما نیز در سایه عنایات حضرت حق و با تلاش و زحمات امام راحل (ره) ، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) ، مسوولین دلسوز نظام و نیز اساتید و خادمین قرآن کریم، بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، شاهد رشد روز افزون فعالیت‌های قرآنی هستیم.
نقاشیان اظهار داشت: میان وضعیت فعلی و آنچه مطلوب جامعه اسلامی است، تفاوت بسیار است وگرچه انس با قرآن کریم مراحل مختلفی از جمله: نگاه، شنیدن، روخوانی، قرائت، ترتیل، تلاوت، درس (مراجعه مکرر)، حفظ، تدبر، تفکر، تمسک، فهم و عمل دارد ، اما مرحله نهایی و اصلی انس، عمل کردن به دستورات آن امانت مقدس الهی و پیاده نمودن در جامعه می‌باشد که برگزارکنندگان این مراسم با تمام توان درصدد هستند تا کلام قرآن و منویات رهبری محقق گردد.
یادآور می شود: چهاردهمین جشنواره تلاوت مجلسی و چهارمین جشنواره ملی فجر تلاوت ، با رویکرد انتخاب برترین قاری مجلسی کشور در سال 1398، با رای و انتخاب مردم در تاریخ 20 دی ماه سال جاری در مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد و این دوره از جشنواره تلاوت‌های مجلسی و جشنواره ملی فجر تلاوت از سفرا و نمایندگان 15 کشور منطقه دعوت به عمل آمده است و مقرر گردید تا از کشورهایی که در گسترش فرهنگ انس با قرآن نقش پررنگ تر و موثری داشتند تجلیل ویژه به عمل آید.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395