یکشنبه, 01 دی 1398 ساعت 08:37
کد خبر: 65451

اطلاعات تکميلي

  • خلیفه سلطانی خبر داد:

ده تشکل صنفی به جمع حامیان دومین جشنواره ملی فولاد پیوستند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سید رسول خلیفه سلطانی، دبیردومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران خبر داد که تشکل های برتر حوزه زنجیره آهن و فولاد کشور به جمع حامیان جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران پیوستند.

خلیفه سلطانی اظهار داشت: انجمن آهن و فولاد، انجمن سنگ آهن ایران، خانه معدن ایران، انجمن صنفی کارفرمائی صنعت مواد نسوز، انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران،سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران، انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران، اتحادیه سراسری تعاونی های تخصصی فولاد و معدن به همراه اتاق بازرگانی،صنایع،معادن وکشاورزی ایران و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی تهران در جمع تشکل های دومین حامیان جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران قرار گرفتند.
دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد خاطرنشان کرد: مشارکت تشکل ها و انجمن های صنفی در این جشنواره می تواند به تقویت نگاه فراگیر و ملی به مسائل اقتصاد صنعتی کشور و همچنین طرح و حل مسائل زنجیره آهن و فولاد در فضایی مناسب منجر شود. وی افزود: مسلما این مشارکت، هم افزایی بیشتری را بین فعالان حوزه آهن و فولاد کشور به وجود می آورد.
وی توضیح داد: حضور سایر تشکل ها و انجمن ها به افزایش توان تأمین کمک شایانی خواهد کرد و به موضوعاتی همانندتقویت توان داخلی و حمایت از شرکت های تأمین کننده در صنعت کشور می انجامد.
خلیفه سلطانی از مشارکت شرکت های عضو این ده تشکل در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد خبر داد و گفت: با اینکه تعدادی از این تشکل ها رویدادهای مختص خود را در طول سال برگزار می کنند اما ماهیت متفاوت این رویداد ملی باعث شده که شاهد حضور و حمایت این تشکل ها و اعضای آنها در این جشنواره باشیم که می تواند نوید بخش انسجام تشکلی باشد.
دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با مشارکت تشکل ها و شرکت های فعال در زنجیره فولاد طی ۴روز از 23 تا 26 دی ماه سال جاری در مرکز همایش ها و نمایشگاهی برج میلاد برگزار می شود.
جهت ثبت نام در این رویداد به سایت ثبت نام دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران به نشانیevents.steeliran.orgمراجعه کنید.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399