سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 11:19
کد خبر: 57390

همکاری شرکت های سیمانی و بتنی در رفع مشکلات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان تامین شستا،علی اکبرالوندیان، معاونت فنی و مدیر کارخانه سیمان آبیک در حاشیه بازدید دانشجویان ومدیران انجمن بتن ازسیمان آبیک با بیان این خبرافزود: دریک اصل کلی، شرکت‌های سیمانی و تولید کنندگان بتن با همکاری هم می توانند مشکلات را از بین ببرند.

وی توضیح داد: برهمین اساس مقررشده تا با همکاری آزمایشگاه شرکت سیمان آبیک و مدیران کنترل کیفی بتن‌های آماده، طرح اختلاط مناسب و دانه بندی شن وماسه انجام پیگیری و با ارتباط منظم حفظ شود.شاهین اصل روستا، مدیر فروش شرکت سیمان آبیک هم در این رویداد با تاکید بررویکرد کیفی سازی امور در کارخانه گفت: سیمان آبیک همواره به دنبال فروش کیفیت است و بر همین اساس درخواست داریم تا مدیران کنترل کیفیت انتقادات وشکایات خود را برای بررسی و بالابردن کیفیت سیمان اعلام کنند.
گام بلند برای رفع ابهام‌ها
علیرضا رحمتی رئیس کمیته فنی انجمن صنفی هم با استقبال از این بازدیدها اعلام کرد: برنامه بازدید و ارتباط مستقیم تولید کنندگان بتن آماده با شرکت های سیمانی امری ضروری در جهت رفع ابهامات موجود در این بخش از مخاطبان است.محرم کریمی دبیر کانون سراسری انجمن هم افزود: بزرگترین مشکل بتن در ایران سنگ دانه است اما در عین حال باید توجه داشت که بدترین سیمان‌های تولیدی هم کیفیت لازم جهت بتن را دارند.
گفتنی است بازدید جمعی از مدیران کنترل کیفیت انجمن صنفی تولید کنندگان بتن آماده و قطعات بتنی و تعدادی از دانشجویان کارشناسی ارشد رشته عمران دانشگاه شهید بهشتی به همراه دبیر و رئیس کمیته فنی انجمن از کارخانه سیمان آبیک با هدف تعامل سازنده میان مشتریان انجام شد.در این دیدار پیمان توکلی، مدیرکنترل کیفیت سیمان آبیک با تشریح خط تولید و نحوه نمونه گیری و انجام آزمایشات کنترل کیفیت به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ داد.
همچنین دراین بازدید، خط تولید، اتاق کنترل، آزمایشگاه شیمی، فیزیک، XRayهم مورد بازدید قرار گرفت تا مخاطبان درجریان توانایی‌های فنی و نظارت گسترده ازمایشگاه بر کلینکر تولیدی و سیمان تولیدی قرار گیرند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395