سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 10:53
کد خبر: 57386

اطلاعات تکميلي

  • با حمایت پارک فناوری پردیس؛

اولین مدل بومی «تعالی سازمانی» کشور رونمایی شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در نمایشگاه اینوتکس، از اولین مدل بومی تعالی سازمانی کشور، به عنوان مدل تعالی سازمانی ملی، رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس،‌ این مدل که توسط شرکت «تِکچی» و با حمایت پارک فناوری پردیس طراحی و بومی سازی شده، به عنوان مدل ملی و اولین مدل بومیِ کشور در حوزه تعالی سازمانی، ثبت و رونمایی شده است.
در این مراسم که در استیج اصلی نمایشگاه اینوتکس برگزار شد، حسینی مدیرعامل شرکت تِک چی به همراه رئیس پارک فناوری پردیس و نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین نمایندگانی از 29 شرکت برگزیده صنایع بزرگ نفت و گار و پتروشیمی حضور داشتند.
شرکت تِکچی به عنوان تنها شرکت تخصصیِ ارزیابی و اندازه گیریِ پیشرفته سازمانی در ایران، از سال 1393 با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان شرکتی دانش بنیان شکل گرفته است و تاکنون در حدود 30 مدل اندازه‌گیری سازمانی را طراحی و پیاده سازی کرده است.
این مدل تاکنون توسط حدود 700 شرکت به کار گرفته شده و بالای 20 شرکتِ بزرگ صنایع بزرگ نفت و گار پتروشیمی نیز این مدل را جایگزین مدل های خارجیِ آن کرده‌اند.
از جمله ویژگی های منحصربفرد مدل ملیِ تعالی سازمانی، طراحیِ متناسب آن با سطح بلوغ سازمان‌های ایرانی، سازگاری با فرهنگ ارتباطیِ مدیران ایرانی و همخوانی با شرایط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ایران است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395