یکشنبه, 15 ارديبهشت 1398 ساعت 09:34
کد خبر: 56045

اطلاعات تکميلي

  • در همایش روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای در نیروگاه سیکل ترکیبی چادرملو؛

ارتقا ایمنی در محیط کار برابر با افزایش بهره وری است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: در این همایش پس از خیر مقدم و شیرانی مدیر نیروگاه 500 مگاواتی سیکل ترکیبی چادرملو که در مجتمع صنعتی چادرملو واقع شده است و بیان اقدامات پیشگیرانه ایمنی و بهداشتی مجتمع در جهت تعمیم  سلامتی روحی و روانی کارگران و شاغلان این واحد صنعتی،  مدیرگروه سلامت محیط کار و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: هر چه سطح سلامت و ایمنی در محیط کار ارتقا پیدا کند بهره وری نیز افزایش می یابد و علاوه بر این منجر به رونق تولید و کاهش هزینه ها می گردد.

وی افزود: سلامت و ایمنی درمحیط باعث می شود کشور به سمت اهداف عالیه پیش برود و به تحقق شعار مقام معظم رهبری انجامد.
علی رضایی یادآور شد: اهداف اصلی ما کنترل عوامل زیان آور محیط کار است که دارای اهمیت ونقش پر رنگی است.
وی با اشاره به اینکه هر چه در شناسایی و کنترل عوامل زیان آور سرمایه گذاری کنیم اندک است اظهار کرد: هر سیستمی و تولیدکننده ای برای دست یابی به اهداف و چشم اندازهای خود، الزاما باید نسبت به صیانت از سلامت جسمی، روانی و اجتماعی کارکنان و کارگران توجه و اهتمام نشان دهد.
مدیرگروه سلامت محیط کار با بیان اینکه توسعه پایدار و همه جانبه، بهره وری و دست یابی به جامعه پویا، سازنده و توسعه یافته در ابعاد اقتصادی و اجتماعی در گرو منابع انسانی سالم است ، درخواست کرد که در این سال کارفرمایان با در نظر گرفتن سلامت کارگران و هزینه نمودن دراین محور، دررونق تولید ملی تلاش و بستر را برای توسعه ملی فراهم کنند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395