چهارشنبه, 28 فروردين 1398 ساعت 13:05
کد خبر: 55437

مالباختگان شناسایی کنند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستور انتشار تصویر سارق فروشگاه های موبایل از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شده است.

در ساعت 2120 مورخه 11/11/97 طی تماس با مرکز فوریتهای پلیسی 110خبر دستگیری فردی به هویت امیرحسین . م توسط شهروندان به کلانتری 119 مهرآباد اعلام گردید. با مراجعه مأمورین متهم جلب و به کلانتری منتقل گردید.
پرونده در پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ:
پس از وصول پرونده ، متهم در تحقیقات صورت گرفته به کارآگاهان اظهار داشت : به بهانه خرید گوشی تلفن همراه به فروشگاه های عرضه موبایل مراجعه و از فروشنده درخواست چندین گوشی گران قیمت ( اپل – سامسونگ ) را می نمودم و با استفاده از شلوغی فروشگاه در زمان مناسب گوشی گران قیمت را سرقت و از محل متواری می شدم.
اقدامات پلیسی:
در تحقیقات مقدماتی کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی، با مراجعه به بانک اطلاعاتی مجرمین مشخص شد متهم " امیر حسین . م" دارای سوابق کیفری متعددی در زمینه سرقت می باشد ، در ادامه بررسی ها وی صراحتا به چهار فقره سرقت از فروشگاه های موبایل فروشی اقرار و تعدادی از مالباختگان نیز شناسایی گردیدند.
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت :به منظور شناسایی سایر مالباختگان احتمالی که با این شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفته اند تصویر بدون پوشش متهم با دستور  بازپرس محترم شعبه دهم دادسرای ناحیه ده تهران انتشار و شهروندانی که موفق به شناسایی وی می گردند می توانند جهت اقدامات بعدی با شماره تلفن 63957760 تماس حاصل نمایند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395