چهارشنبه, 21 فروردين 1398 ساعت 14:35
کد خبر: 55120

افزایش 18 درصدی سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات امروز صبح در محل سالن تلاش وزارت کار با حضور سهامداران این شرکت برگزار شد.

در این مجمع افزایش ۱۸ درصدی سهام شرکت به تصویب رسید.
به این ترتیب سرمایه "ومعادن" از ۳۴۱۱۸۳۸۹ میلیون ریال به ۴۰۳۰۰۰۰۰ میلیون ریال افزایش خواهد یافت.
مدیر عامل این هلدینگ‌بزرگ معدنی ضمن گزارشی که در مجمع ارائه داد دلیل این تصمیم را حضور در افزایش سرمایه شرکت‌های گروه و پیشبرد طرح‌های توسعه عنوان کرد.
دکتر عصاری افزود:این شرکت یکی از مو فق ترین شرکت های پر بازده بورس در سال ۹۷ بود ومیانگین حجم معاملاتی سهام شرکت در بورس روزانه ۱۵ میلیون سهم بوده است که میزان قابل توجهی است. شرکتهای سرمایه‌پذیر گروه افزایش فروش خوبی داشته‌اند در نتیجه پیش بینی می‌شود EPSو سود امسال شرکت وضعیت خوب وبسیار بهتر از سال گذشته داشته باشد
مدیرعامل سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات تاکید کرد: گروه ومعادن با پروژه‌های خود زنده و پویا است و در شرایط فعلی نسبت به سایر شرکتها در زمینه پیشبرد طرح‌های توسعه موفق‌تر بوده ایم.
عصاری از مصوبه اخیر هیات عامل ایمیدرو برای تحویل بارکو به گروه «ومعادن »جهت توسعه فعالیت‌های این گروه در بخش حمل و نقل خبر داد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395