سه شنبه, 21 اسفند 1397 ساعت 08:48
کد خبر: 54413

اطلاعات تکميلي

  • جهانگیری

شکست ترامپ در برابر مردم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: اسحاق جهانگیری روز گذشته در آخرین جلسه شورای اقتصاد در سال 97 با اشاره به مشکلات و دشواری های اقتصادی سال ۹۷ گفت: آمریکایی ها فشار سنگینی را در سال جاري به منظور فروپاشي اقتصاد كشور بر بخش های اصلی اقتصاد نظیر بخش نفت و حمل و نقل وارد كردند اما به فضل الهي اين اتفاق رخ نداد و ما توانستيم با برنامه ريزي و تلاش و ايستادگي مردم فشارها را پشت سر بگذاريم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت، معاون اول رئیس جمهور با بيان اينكه مردم در سال جاری با مسایل و گرفتاری های جدی مواجه شدند، خاطرنشان كرد: با وجود سختي های معیشتی كه بر مردم تحميل شد، توانستيم سال جاری را نيز با موفقيت به پایان برسانیم و امیدوارم با تلاش و همت مسئولین بتوانیم مشکلات مردم را به حداقل ممکن کاهش دهیم.
جهانگیری همچنین با ابراز امیدواری نسبت به اینکه دولت بتواند در سال ۹۸ وضعیت اقتصادی کشور را بهبود بخشد، از اعضای شورای اقتصاد و اعضای اقتصادی دولت که بار اصلی مديريت فضاي دشوار كنوني بر دوش آنان است، قدردانی کرد.
در این جلسه اصلاح مصوبه شورای اقتصاد موضوع طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت از میادین در حال بهره برداری و اصلاح مصوبه طرح گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان با هدف افزایش تعداد خانوارهای برخوردار از گاز از ۳۰۰ هزار به ۷۰۰ هزار خانوار در پنج شهرستان از درخواست های وزارت نفت بود که در این جلسه به تصویب رسید.
شورای اقتصاد با سرمایه گذاری از محل منابع داخلی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) برای خرید 20 فروند هواپیمای ای تی آر، سه فروند ایرباس جدید و پنج فروند هواپیمای ایرباس دست دوم موافقت کرد.
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط