پنج شنبه, 18 بهمن 1397 ساعت 05:00
کد خبر: 53222

185 نفر برای انتخابات اتاق بازرگانی تایید صلاحیت شدند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی گفت: ملاک برای ما کارت بازرگانی معتبر است و هر داوطلبی که بیش از سه سال سابقه کارت بازرگانی داشته باشد و از شش ماه قبل از ثبت نام عضو هیئت مدیره شرکت باشد می‌تواند در انتخابات حضور یابد.
ابراهیم بهادرانی  در خصوص آخرین روند بررسی رسیدگی به شکایات داوطلبین شرکت در انتخابات اتاق بازرگانی گفت: برابر زمانبندی اعلام شده کار رسیدگی هیئت نظارت بر انتخابات تمام شده و اسامی افراد حائز شرایط به انجمن نظارت اعلام شده است.
رئیس هیئت نظارت افزود: آن دسته از کاندیداهایی که به نتایج بررسی هیئت معترض هستند سه روز فرصت دارند تا شکایت خود را به صورت کتبی به انجمن بدهند و در صورتی که انجمن نیز نظر هیئت را تائید کند آنها می‌توانند شکایت خود را به هیئت عالی که ریاست آن بر عهده وزیر صمت است ارائه کنند پس از این مرحله لیست واجدین شرایط نهایی خواهد شد و کاندیداها تا نه اسفند (ده روز) فرصت دارند تا کارهای تبلیغی خود را انجام دهند.
وی در خصوص مولفه‌های بررسی صلاحیت کاندیدها گفت: ملاک برای ما کارت بازرگانی معتبر است و هر داوطلبی که بیش از سه سال سابقه کارت بازرگانی داشته باشد و از شش ماه قبل از ثبت نام عضو هیئت مدیره شرکت باشد می‌تواند در انتخابات حضور یابد.
Chamber of Commerce
وی در خصوص عمده شکایات مطرح شده گفت: با توجه به حضور کم افراد در گروه کشاورزی و معدن برخی از کاندیداها خواهان جابجایی به گروه دیگر بودند که با هماهنگی که با انجمن نظارت داشتیم این مشکل حل شد. دو مورد نیز خواهان ثبت نام خارج از موعد قانونی بودند و اظهار داشتند که آگهی ثبت نام را ندیده بودند که خواسته آنها رد شد در مجموع لیست 185 نفری کاندیداها روز سه شنبه به انجمن نظارت ارسال شد.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395