چهارشنبه, 05 دی 1397 ساعت 14:33
کد خبر: 50939

توضیح شورای اطلاع رسانی دولت درباره ناهماهنگی بوجود آمده در ورود خبرنگاران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
عصر اقتصاد: دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت با صدور اطلاعیه ای ضمن ابراز تاسف از آنچه که امروز موجب رنجش برخی از خبرنگاران محترم حوزه دولت شده است، ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی های بیشتر مسوولین مرتبط، این گونه مشکلات حل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت در این اطلاعیه آمده است: از بابت مشکل پیش آمده از کلیه خبرنگاران محترم دلجویی می کنیم اما انتظار داریم خبرنگاران عزیز و محترم حوزه دولت که همواره با نهایت صبوری و همراهی و همدلی، اخبار دولت را پوشش داده اند، به صرف رفتار نامناسب یک فرد، به توقف وظیفه حرفه ای و چرخه اطلاع رسانی رضایت نمی دادند.
اتفاقی که امروز در خصوص ورود خبرنگاران محترم به حیاط دولت برای پوشش خبری افتاد اگرچه هیچ ارتباطی به نهاد ریاست جمهوری، اعم از  معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر و دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ندارد؛ موجب تاسف شد و تمامی مساعی به عمل خواهد آمد تا با هماهنگی های بیشتر مسوولین مرتبط، از تکرار مسایل مشابه این چنینی جلوگیری شود. درعین حال قصور یک نفر نباید به گونه ای جلوه داده شود  که خدای نکرده ماموریت ها و زحمات مجموعه نیروهای محترم و مسوول در برقراری امنیت و نظم زیر سوال برود.
به گزارش عصر اقتصاد، خبرنگاران امروز در اعتراض به برخورد خلاف شان در ساختمان پاستور از سوی نیروهای حفاظت که ناشی از ناهماهنگی میان حفاظت سپاه و نهاد ریاست جمهوری بود، در اقدامی جمعی از پوشش برنامه امروز حیاط دولت خودداری کرده و محل را ترک کردند.
صبح چهارشنبه خبرنگاران پس از طی مراحل تشریفات طبق روال هر هفته به منظور پوشش گزارش حاشیه جلسه هیات دولت در ساختمان پاستور حاضر شدند اما پس از تلاش برای ورود به منظور انجام وظیفه خبرنگاری، با واکنش غیر منتظره ماموران مواجه شده  و تمامی خبرنگاران حاضر در محل از رسانه های مختلف، در اعتراض به این برخودر به آرامی ساختمان پاستور را ترک کردند.
گفتنی است تنها رسانه های حاضر در محل که به پوشش خبری پرداختند، صداو سیما و ایرنا بودند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395