دوشنبه, 03 دی 1397 ساعت 11:41
کد خبر: 50675

افتتاح دو نمایشگاه دستاوردهای فناورانه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منصور غلامی و امیر سرتیپ امیر حاتمی وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران،  دو نمایشگاه دستاوردهای فناورانه را در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران افتتاح کردند.

نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (تستا) با حضور شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان داخلی تا ششم دی ماه محصولات خود را عرضه می کنند.
یادآور می شود، در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی 3199 فناوری از سوی 199 مرکز و نهاد علمی و در ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی 9 هزار محصول دانش بنیان ساخت داخل عرضه می شود.
نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی با رویکرد عرضه و تقاضای فناوری برگزار شده و در این دوره 60 دستگاه با 500 نیاز فناوری شرکت دارند.
همچنین، ششمین نمایشگاه تجهیزات ساخت داخل در 13 بخش موضوعی نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد،تجهیزات،تست آزمون و صنعتی و خدمات کالیبراسیون فعالیت خود را آغاز کرده است.

منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395