شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 23:55
کد خبر: 43020

معاون پارلمانی رییس جمهوری خبر امیرآبادی را تکذیب کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون پارلمانی رییس جمهوری خبر احمد امیرآبادی نماینده مردم قم درباره زمان حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مجلس شورای اسلامی را تکذیب کرد و گفت : تاکنون رییس جمهوری برای حضور در مجلس تاریخی را مشخص و اعلام نکرده است.

حسینعلی امیری درباره اخبار منتشره از حضور رییس جمهوری در مجلس شورای اسلامی افزود: من با آقایان احمد امیر آبادی و اسدالله عباسی یا دیگر اعضای هیات رئیسه مجلس و نیز هیچکدام از نمایندگان درباره زمان حضور رییس جمهوری برای پاسخگویی به سوال در مجلس شورای اسلامی صحبت نکرده ام.
وی اظهار داشت : منشاء خبر امیرآبادی و عباسی نمایندگان مردم قم و رودسر در مجلس شورای اسلامی نمی دانم از کجاست و خودشان در این باره باید پاسخگو باشند.
'احمد امیرآبادی ‌فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس، درباره زمان حضور حسن روحانی در مجلس برای پاسخ به سوالات نمایندگان مجلس، گفته است که بنده به صورت غیر رسمی شنیده‌ام که معاون پارلمانی رئیس‌ جمهوری سه‌ شنبه ششم شهریورماه را به آقای روحانی جهت حضور در مجلس پیشنهاد داده است و رئیس جمهوری نیز به صورت تلویحی پذیرفته است'.
معاون پارلمانی رییس جمهوری همچنین گفت : 'هنوز رسما از طرف دولت به مجلس تاریخ دقیقی درباره حضور رئیس‌ جمهوری در پارلمان اعلام نشده است'. 
طرح سوال از رئیس جمهوری دهم مرداد ماه توسط علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد و رئیس جمهوری نیز موظف است طبق ماده 213 آیین‌ نامه حداکثر تا مدت یک ماه برای پاسخ به سوالات نمایندگان سوال کننده در پارلمان حضور یابد.
منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395