پنج شنبه, 02 دی 1395 ساعت 11:38
کد خبر: 3017

وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی برای تمام مردم حکم شغلی صادر کند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب سلامی گفت: وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی جهت ارتباط مردم و حاکمیت، برای تمام مردم کشور حکم شغلی شامل وضعیت شغلی، منطقه جغرافیایی، میزان درآمد، فعالیت های اقتصادی و تعداد خانوار صادر کند.

علی کیهانیان در نشست مشترک وزیر و مدیران وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی با شورای مرکزی خانه احزاب و برخی دبیران احزاب افزود: برای تحقق توسعه سیاسی و ایجاد بستر عادلانه و افزایش نظارت عمومی شورای ملی دبیران کل احزاب تشکیل شود.

وی ادامه داد: برای برقراری ارتباط حاکمیت با تک تک مردم، همچنان که کارکنان سازمان ها دارای ابلاغ شغلی هستند، برای تمام مردم ایران کارتکس شغلی یا حکم شغلی صادر شود، کشاورزان٬ صنعتگران و حتی بیکاران دارای ابلاغ حکومتی باشند.
دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب سلامی گفت: به این ترتیب حاکمیت می تواند نسبت به ارایه خدمات به مردم موفق تر عمل کند.
کیهانیان افزود: این موضوع در ابعاد فردی٬ ملی و بین المللی قابل برنامه ریزی بوده و از بسیاری از مفاسد و معضلات اجتماعی کاسته می شود.
وی همچنین در نامه ای به وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی اعلام آمادگی کرد تا جمعیت حامیان انقلاب اسلامی مشکلات بیکاری و معضلات مبتلابه یک استان دلخواه را در بازه زمانی سه ساله حل کند.
در نامه دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب سلامی خطاب به علی ربیعی آمده است: این جمعیت برای حل مشکلات بیکاری و معضلات مبتلابه یک استان دلخواه (به عنوان پایلوت)، در بازه زمانی سه ساله به طوری که آمار اشتغال و درآمد استان پس از زمان مذکور به رشد بالای 50 درصد وضعیت تحویل شده برسد، اعلام کرده است.

منبع:ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395