چهارشنبه, 01 دی 1395 ساعت 09:16
کد خبر: 2935

اطلاعات تکميلي

  • معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی:

سه جانبه گرایی و توجه به شرکای اجتماعی مورد تاکید سازمان تامین اجتماعی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد :

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان در دوره مدیریت فعلی تلاش کرده که موضوع سه‌جانبه‌گرایی و توجه به شرکای اجتماعی را مورد عنایت ویژه قرار دهد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، منصور اعتصامی افزود: بر همین مبنا تاکنون ١٣جلسه شورای شرکای اجتماعی تشکیل و در این جلسات عمده مطالبات، انتقادها و مسائل نسبت به سازمان در فضایی صمیمی مطرح شده است.

وی ادامه داد: همچنین تمامی مدیران سازمان برای ارائه گزارش عملکرد و دریافت نظرات مشورتی تشکل‌های کارفرمایی، کارگری و بازنشستگی در این جلسات حضور دارند.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: در راستای تقویت تعامل با شرکای اجتماعی و رسیدگی به خواسته های آنان، دیدار و گفتگویی با مهندس شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران و مدیران سازمان تامین اجتماعی انجام ودر این جلسه مقرر شد کارگروه‌های تشکیل شده بین اتاق و سازمان تامین اجتماعی به صورت فعال‌تر مشکلات و مسائل بخش خصوصی در زمینه دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها و اقدامات سازمان  را مورد بررسی قرار دهد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395