چهارشنبه, 25 مرداد 1396 ساعت 15:51
کد خبر: 16579

ایران با 31 هلدینگ بزرگترین شرکت کننده نمایشگاه بین المللی دمشق

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

رایزن اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در سوریه گفت: جمهوری اسلامی ایران با 31 هلدینگ بزرگترین شرکت کننده پنجاه و نهمین نمایشگاه بین المللی دمشق است.

علی کاظمینی زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: 31 هلدینگ از جمهوری اسلامی ایران که هرکدام از آن ها مجموعه ای از شرکت های مختلف در زمینه های فعالیت خود به شمار می روند در 31 غرفه محصولات و خدمات خود را ارائه می کنند.
وی افزود: مساحت در نظر گرفته شده برای شرکت های ایرانی در پنجاه و نهمین نمایشگاه بین المللی دمشق بیش از هزار مترمربع است.
کاظمینی زاده اضافه کرد: تنوع زمینه فعالیت شرکت های ایرانی در نمایشگاه بین المللی دمشق از دیگر ویژگی های این شرکت هاست به طوری که در همه زمینه های صنعتی، خدماتی، بازرگانی و اقتصادی حضور دارند.
وی گفت: تلاش شده است فعال ترین شرکت ها و بهترین محصولات ایرانی با قیمت های مناسب در این نمایشگاه حضور یابند تا مورد استقبال بیشتر طرف های سوری و شرکت کننده در این نمایشگاه قرار گیرد.
کاظمینی زاده بیان کرد: شرکت های خودروسازی، لوازم خانگی، صنایع و مواد غذایی، مصالح ساختمانی، خدمات کشاورزی، نرم افزار و سخت افزار، بهداشتی و درمانی، لوازم آرایشی و برق و ساختمان از مهمترین شرکت کنندگان ایرانی در نمایشگاه بین المللی دمشق هستند.
پنجاه و نهمین نمایشگاه بین المللی دمشق از روز پنجشنبه 17 تا 26 اوت( 26 مرداد تا 4 شهریورماه) به مدت 10 روز در شهرک نمایشگاهی دمشق برگزار می شود.
این نمایشگاه با حضور شرکت های بخش های دولتی و خصوصی 43 کشور جهان برگزار می شود که 23 کشور به طور رسمی و با هماهنگی سفارت های آن ها و شرکت هایی از 20 کشور دیگر از سراسر جهان برگزار می شود.
آخرین دوره نمایشگاه بین المللی دمشق در سال 2011 برگزار شد و این نمایشگاه در پنج سال گذشته به دلیل مشکلات ناشی از حضور تروریست ها برگزار نشد.

منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399