شنبه, 23 آذر 1398 ساعت 14:46
کد خبر: 65149

بازدید مدیرکل اموال تملیکی استان تهران از کانون اصلاح و تربیت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: به منظور تعامل و همکاری بیشتر با سازمان اموال تملیکی استان تهران، مدیرکل اموال تملیکی استان تهران به همراه معاون اداری مالی اداره کل زندانهای استان تهران از قسمت‌های مختلف کانون اصلاح وتربیت تهران بازدید کردند.

به گزارش اداره کل زندان های استان تهران، محسن شمس زارع مدیر کانون اصلاح وتربیت تهران ضمن خیر مقدم گزارش جامعی از عملکرد و اقدامات اصلاحی وتربیتی صورت گرفته در قسمت های مختلف کانون را ارائه کرد.
در ادامه بازدید علی رستمی معاون اداری مالی اداره کل زندانهای تهران ضمن تقدیر وتشکر از حضور مدیرکل اموال تملیکی در کانون اظهار امیدواری کرد که در آینده شاهد تعامل بیشتر دستگاه های اثر گذار در راستای بازاجتماعی نمودن مددجویان باشیم.
برومند میرزایی مدیر کل اموال تملیکی استان تهران نیز در این بازدید گفت: امید است در اجرای برنامه ها و سیاستهای ابلاغی و بهره گیری از امکانات استان، هماهنگی و همکاری همه جانبه با بخشهای مختلف سازمان زندانها و اهتمام برای برقراری تعامل سازنده با دستگاههای اجرایی و قضایی استان در تحقق اهداف و برنامه ها زمینه حضوری فعال و همه جانبه مهیا شود.
میرزایی اقدامات صورت گرفته در کانون را مثبت ارزیابی کرد و افزود:  از مسئولین مجموعه به خاطر جدیت و عزم راسخی که در جهت اصلاح وتربیت مددجویان داشته و با نهایت دقت و ظرافت به امور آنان رسیدگی می نمایند، قدردانی می‌نمایم.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط