سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 13:45
کد خبر: 63659

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست پتروشیمی جم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مراسم تکریم و معارفه سرپرست و مدیر حراست پتروشیمی جم در سایت شرکت واقع در عسلویه برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه سرپرست سابق و مدیر جدید حراست پتروشیمی جم در محل سایت شرکت واقع در عسلویه با حضور اعضای هیئت مدیره و تنی چند از مدیران برگزار شد و ضمن تقدیر از خدمات محمد رضا مرتضایی به عنوان سرپرست پیشین حراست پتروشیمی جم ، محمد هاشم نجفی اردکانی به عنوان مشاور مدیر عامل و مدیر جدید حراست پتروشیمی جم معرفی گردید.
محمد رضا سعیدی ، مدیر عامل پتروشیمی جم در این مراسم، از مجموعه حراست به عنوان مجموعه ای مهم و ارزشمند و حافظ سرمایه های مادی و معنوی شرکت یاد کرد و گفت: خواسته ما از حراست ، حفاظت کامل از پتروشیمی جم و شرکتهای زیر مجموعه است.
وی همچنین گفت : اکنون که ما در محیط اقتصادی متخاصم قرار گرفته ایم ، ایجاد امنیت و آرامش داخلی و حفاظت از مجموعه در قبال خطرات خارجی وظیفه ای خطیر بر دوش مجموعه حراست پتروشیمی جم است. 
سعیدی خواستار دقت و نکته بینی در عمل و در عین حال حفظ کرامت و شان همکاران شد و گفت : امیر المومنین در رعایت عدالت سختگیر و در چشم پوشی از اشتباهاتی که اصلاح فرد و جامعه را در پی داشت بسیار مهربان بود.
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395