شنبه, 09 شهریور 1398 ساعت 11:20
کد خبر: 60971

اطلاعات تکميلي

  • دکتر توفیقی در حاشیه چهارمین همایش مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت اعلام کرد :

میزبانی 500 دانشجوی ارشد و دکتری برتر درپژوهشگاه صنعت نفت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت در محل سالن همایش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران روز سه‌شنبه 5 شهريور ماه برگزار شد.

دكتر جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت در حاشيه اين همايش به گزارش شركت‌هاي مختلف در زمينه مسئوليت اجتماعي اشاره كرد و گفت: پژوهشگاه صنعت نفت نيز گزارشي از فعاليت‌هاي چشمگیر خود در حوزه مسئوليت اجتماعي در زمينه تصفيه آب و پساب و همچنين كاهش مصرف آب در بخش‌هاي مختلف صنعتي ارايه كرده است.
ایشان در زمینهء ابلاغ نظام‌نامه نحوه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در صنعت نفت و چگونگی اجرای آن تاکید کرد: پیش از این طرحی در زمینه میزبانی پژوهشگاه از دانشجويان كارشناسي ارشد، دكتري و اعضاء هيات علمي در بخش مسئولیت اجتماعی به وزیر نفت ارائه شده است که مورد توجه قرار گرفته و ابعاد آن در حال بررسی می باشد.
دکتر توفیقی طرح پژوهشگاه را مبتنی بر تصریح وزیر نفت بر اهمیت توسعه زير‌ساخت‌هاي انساني، علمي و فني كشور و دانشگاه‌ها دانست و گفت: اين طرح که با همكاريمعاون وزير نفت در امور مهندسي، پژوهشي و فناوري در مرحله تدوين دستور‌العمل اجرايي است، یک طرح پنج ساله است كه طبق آن مقرر شده که پژوهشگاه صنعت نفت ميزبان 500 دانشجو ارشد و دكتري برتر دانشگاه‌هاي كشور باشد.
ايشان ادامه داد: بر همين اساس دانشجويان مي‌توانند پايان نامه كارشناسي ارشد و رساله دكتري خود را به همراه اساتيد راهنماي خود در پژوهشگاه انجام دهند و اين مجموعه تمامي امكانات اداري، آزمايشگاهي، پايلوتي و فني را در اختيار اين افراد قرار خواهد داد.
وی تاکید کرد: دانشجويان مي‌توانند در موضوعات مورد علاقه خود کار كنند و الزامي به فعالیت در زمينه پروژه‌هاي پژوهشگاه وجود ندارد.
چهارمین همایش مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت بعدازظهر روز سه‌شنبه، پنجم شهریورماه با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت و جمعی از مدیران صنعت نفت و کارشناسان حوزه مسئولیت اجتماعی در محل سالن همایش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برگزار و در پایان از برگزیدگان این حوزه قدردانی شد

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399