دوشنبه, 31 شهریور 1399 ساعت 10:42
کد خبر: 76233

جعفر‌ ربیعی: ارتباط بین هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس و بانک ملت همیشه بر اساس رابطه بُرد-بُرد بوده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بانک ملت و هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس با هدف ارتقای سطح همکاری‌ها، تفاهمنامه امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بر اساس این تفاهم نامه که به امضای محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس و رسید، سطح همکاری‌های متقابل در زمینه‌های اعتباری و گشایش اعتبارات اسنادی افزایش می‌یابد.
جعفر ربیعی مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس، در این جلسه از بانک ملت به عنوان یکی از بزرگترین و مهم‌ترین بانک های تجاری کشور نام برد و گفت: ارتباط بین پتروشیمی خلیج فارس و بانک ملت همیشه بر اساس رابطه بُرد-بُرد بوده و تجربیات گذشته نیز نشان می‌دهد که پرونده‌های اعتباری پتروشیمی ها کمترین مطالبات را در سیستم بانکی کشور ایجاد کرده است.
محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت نیز در مراسم امضای این تفاهمنامه با اشاره به این نکته که پتروشیمی خلیج فارس یکی از مشتریان مهم و استراتژیک بانک است، تاکید کرد: بانک ملت تمایل دارد همچنان به عنوان بانک اولِ هلدینگ خلیج فارس به همکاری های خود با این پتروشیمی بزرگ کشور ادامه دهد.
وی با بیان اینکه در انعقاد هرگونه تفاهم نامه بین طرفین باید مقررات و دستور العمل های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران رعایت شود، تصریح کرد: بانک ملت همواره در تعامل با مشتریان ارزنده خود نهایت انعطاف پذیری را از خود نشان داده و همکاری های بانک ملت با حوزه انرژی و نفت و گاز کشور سابقه طولانی و درخشانی دارد.
در ادامه جلسه نیز مدیران اعتباری و مالی دو مجموعه از جمله سعید محبی‌فرد معاون مالی و سرمایه گذاری هلدینگ خلیج فارس در خصوص جزئیات تفاهم نامه مذکور با یکدیگر به بحث و گفت و گو پرداختند.
در این نشست برخی از معاونان و مدیران بانک ملت، حضور داشتند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399