دوشنبه, 31 شهریور 1399 ساعت 09:39
کد خبر: 76202

امضای دو قرارداد سرمایه‎ گذاری از سوی ایمپاسکو در 6 ماه گذشته

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

قرارداد انجام سرمایه‎گذاری به منظور احداث کارخانه تولید پترولیوم کک و نیز احداث کارخانه تولید سدیم سیانید در ۶ ماهه نخست سال جاری توسط شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با سرمایه‎گذار منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، قرارداد انجام سرمایه‎گذاری به منظور احداث کارخانه تولید پترولیوم کک با ظرفیت تولید سالانه ۴۰ هزار تن در منطقه آزاد اروند با هزینه‎ای بالغ بر ۱۶ هزار میلیارد ریال در مرداد سال جاری میان ایمپاسکو با بخش خصوصی منعقد شد.
این گزارش حاکیست قرارداد احداث کارخانه تولید سدیم سیانید با تضمین خرید سالیانه ۱۵۰۰ تن سدیم سیانید قرصی با خلوص حداقل ۹۸ درصد با میزان هزینه سرمایه‎گذاری ۱۸۰۰ میلیارد ریال توسط شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با سرمایه‎گذار بخش خصوصی بسته شد.
گفتنی است شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در سال ۱۳۹۳ اقدام به تدوین و پیاده‎سازی استراتژی‎ها و سیاست‎های اجرایی جدید کرد و با هدف تهیه و تولید انواع مواد معدنی مورد نیاز کشور و توسعه پایدار بخش معدن در مناطق کمتر توسعه یافته و جهت استفاده از توان بخش خصوصی، برون‎سپاری مدیریت و راهبری مجتمع‎های تابعه خود را به فعالان و سرمایه‎گذاران بخش، هدف گذاری کرد و در همین راستا مجتمع‎های فروکروم جغتای، نفلین سینیت کلیبر، سرب نخلک، فسفات اسفوردی، سنگ آهن جلال آباد، سنگ آهن گل گهر، کک سازی زرند، پتاس خور و بیابانک و سنگ آهن سیرجان در قالب قراردادهای بلند مدت به فعالان و سرمایه‎گذاران واگذار کرد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399