شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 16:44
کد خبر: 76139

اطلاعات تکميلي

  • عمر جوانان شهر کاج بدون امکانات ورزشی هدر میرود؛

مسئولان پاسخگو باشند/سرانه ورزشی شهر کاج صفر است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

حمیدرضا محمدی نایب رییس شورای اسلامی شهر کاج : نبود امکانات، بی توجهی مسئولان،وجود جوانان بیکار تحصیلکرده فراوان،نبود منبع اشتغال زایی مناسب و در نهایت مهاجرت ،کلمات عجین شده با روح و روان جوانان شهر کاج است که روزگار را با آن سپری می کنند.

شهر کاج در زمینه های مختلف علمی،فرهنگی و ورزشی دارای نخبگان متعددی است که حمایت از آنها موجب پیشرفت و ترقی آنها می گردد.
وجود استعدادهای ورزشی در تمامی رشته های ورزشی و حضور ورزشکاران شهرکاج در میادین داخلی در سنوات گذشته یکی از افتخارات شهر کاج است.
نکته قابل تامل در ورزش شهر کاج این است که اکثر ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی به ویژه ورزش های انفرادی با هزینه های شخصی خود در میادین ورزشی حاضر می شوند و موفق به کسب افتخارات متعدد برای این شهر شده اند.
نبود امکانات ورزشی معمولی ،نبود بودجه ، عدم وجود سالن ورزشی از مهمترین مشکلاتی است که صدای زنگ خطر ورزش شهر کاج را به صدا درآورده است.
دختران نوجوان کاراته کاراین شهر با گلایه از مسوولان استان و شهرستان اردل گفتند: شهر کاج داراى ورزشکاران زیادی در سنين مختلف است كه متاسفانه خيلي از آنها حمايت نمي شود و به وادی فراموشی سپرده شده اند.
ورزش برادران شهر کاج حال روز خوبی ندارد و در این شهر ورزش خواهران جوان و بزرگسال که اصلا وجود ندارد از همین جا از ارگان های که توان مالی خوبی دارند تقاضا میکنم در بحث اسپانسری و کمک به ورزش بانوان ورود پیدا کنند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399