شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 15:36
کد خبر: 76131

تخم مرغ ارزان در راه است +جزئیات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به تصویب نرخ ۱۴۵۰۰ تومانی برای هر کیلو تخم مرغ گفت: قیمت تخم مرغ در بازار تا دو روز آینده به میزان مصوب می‌رسد.

کاظم خاوازی در حاشیه امضای تفاهمنامه وزارت جهاد کشاورزی با معاونت امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری افزود: نرخ مصوب ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومانی برای مصرف‌کنندگان دو روز قبل برای تخم‌مرغ اعلام شد و پس از آن با تمهیدات صورت پذیرفته، شاهد کاهش قیمت تخم‌مرغ در بازار هستیم، اما هنوز این کاهش به نرخ مصوب نرسیده و دلیل آن این است که کاهش صادرات این محصول و رسیدن قیمت آن به میزان مصوب طی شدن فرآیندی را می‌طلبد که در حال انجام است و تا دو روز آینده تخم‌مرغ در بازار به نرخ مصوب می‌رسد.
وی ادامه داد: قیمت‌های اعلام شده مورد توجه تولیدکنندگان نیز قرار گرفته و امیدواریم با روند فعلی شاهد افزایش میزان تولید تخم‌مرغ توسط مرغداری نیز باشیم.
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به افزایش نظارت‌ها برای رصد قیمت تخم‌مرغ در بازار گفت: سازمان تعزیرات و سایر نهاد‌های نظارتی، مصمم هستند که نرخ مصوب در بازار رعایت شود و بدون شک نظارت‌های لازم در این خصوص تشدید می‌شود.

منبع: گسترش نیوز

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399