چهارشنبه, 26 شهریور 1399 ساعت 12:06
کد خبر: 76074

قدردانی قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی از بانك كشاورزی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مهندس عباس کشاورز قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی از بانك كشاورزی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،عباس کشاورز که روز سه شنبه 25 شهریورماه در همایش تبیین رویکردهای بخش کشاورزی استان فارس با محوریت جهش تولید سخن می گفت، با اشاره به ظرفیت های بخش کشاورزی در افزایش بهره وری و تولید ناخالص ملی گفت: ارکان وزارت جهاد کشاورزی برای حل مشکلات حاد پیش بینی نشده این بخش تلاش می کنند.
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی به نقش سرمایه گذاری در بخش کشاورزی،از بانک کشاورزی قدردانی کرد و گفت: اگر زنجیره تولید را ایجاد کنیم کشاورزان کار خود را توسعه می دهند و رشد کشاورزی را به ارمغان می آورند.
وی با بیان اینکه بخش کشاورزی چه در شرایط عادی چه در بحران های شدید با سرافرازی اقتصاد کشور را نجات داده است وضعیت این بخش را مناسب ارزیابی کرد و افزود: در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد نیاز خود را از تولید داخلی تامین می کنیم.
وی فعالان بخش کشاورزی را صادق ترین خدمتگزاران و حاصل تلاش آنان را وضعیت مثبت رشد کشاورزی با وجود همه مشکلات دانست و افزود: برای مقابله با مشکلات به رویکردهای سیاستی وسیعی تری نیاز داریم.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399