چهارشنبه, 26 شهریور 1399 ساعت 11:50
کد خبر: 76067

شفافیت در عملکرد و خدمات یکی از ویژگی‌های بانک توسعه تعاون است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سعید معادی معاونت امور استان‌ها و بازار‌یابی بانک توسعه تعاون: شفافیت در عملکرد و خدمات یکی از ویژگی‌های بانک توسعه تعاون است.

سعید معادی معاونت امور استان‌ها و بازار‌یابی بانک توسعه تعاون که در جمع روسای شعب و کارکنان بانک توسعه تعاون استان آذربایجان غربی سخن می‌گفت با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: اعتماد ذی‌نفعان به یک سازمان نتیجه فعالیت و اقدامات آن سازمان است و این موضوع در کسب و کار و فعالیت‌های پولی و بانکی به مراتب مهم‌تر و جدی‌تر می‌باشد.
معادی حسن شهرت و اعتبار یک بنگاه اقتصادی را علاوه بر ضرورت رعایت اخلاق و رفتار حرفه‌ای و ارائه خدمات کیفی، در گرو اطلاع‌رسانی و شفافیت گزارش‌های عملکردی، محصولات، خدمات، فرصت‌های قابل بهره‌گیری مشتریان و مردم توام با انعکاس آمار و ارقام ترازنامه‌ای و صورت‌های مالی مبتنی بر انتشار اطلاعات و شفافیت قلمداد کرد و دراین‌باره گفت: بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از بانک‌های توسعه‌ای - تخصصی صددرصد دولتی بخش تعاون یکی از مزیت‌ها و ویژگی‌های خود را بر سلامت رفتاری در مواجهه با مشتریان و صداقت در تنویر و آگاه‌سازی مردم و مشتریان و سایر ذی‌نفعان و جامعه هدف در انعکاس به موقع آمار و ارقام عملکردی و شفافیت در بیان همه موارد و موضوعاتی می‌داند که دانستن و اطلاع از آن جزء حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی در قالب شخصیت‌های دولتی، تعاونی و خصوصی است.
معاونت امور استان‌ها و بازار‌یابی با بیان اینکه فرصت‌های ایجادی در قالب خدمات و محصولات، نقطه اشتراک برای ایجاد و استمرار ارتباط بین بانک و مشتریان تلقی می‌گردد گفت: در ارتباط بین بانک و مشتریان برخی از خدمات و محصولات جنبه عمومی و فراگیر و گسترده دارد و برخی دیگر از خدمات و فرصت‌ها مختص جامعه هدف مشخص و موضوع خاص و برای تحقق اهداف مهم می‌باشد.
وی در همین رابطه افزود: عاملیت طرح‌های ملی در قالب اشتغال پایدار روستایی و عشایری، بند الف تبصره ۱۸ ماده ۵۲ و سایر تفاهم نامه‌های ملی از زمره فرصت‌های ویژه با رویکرد و کارکرد کمک به توسعه، تولید، محرومیت‌زدایی در قالب ایجاد و حفظ اشتغال بوده است که این اجزاء و تحقق این فرصت‌ها یک رشد و ارتقاء توامانی را از یک سو برای بانک‌ و از سوی دیگر برای جامعه هدف به دنبال دارد و تلاش کارکنان در اجرای هدفمند و کیفی این فرصت به مشتریان، علاوه بر بالندگی، حسن شهرت و اعتبار را برای بانک به دنبال خواهد.
در ادامه این جلسه حمیدرضا البرز ی مدیر امور اعتباری و‌سرمایه‌گذاری با اشاره به ابلاغ سهمیه مراحل پنج‌گانه قانون اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری گفت: نظر به اهمیت این طرح ملی ضرورت دارد تا شعب استان به نسبت به تعیین تکلیف طرح‌های موجود در سامانه کارا با اولویت طرح‌های نیازمند تسهیلات تکمیلی اقدام و نظارت کافی و لازم جهت رعایت سهم بخش‌ها، رسته فعالیت‌ها، نهادهای حمایتی و... را داشته باشند.
وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به سال جهش تولید ارکان اعتباری استان تلاش داشته باشد تا طرح‌های پیشران اقتصادی و طرح‌هایی که در زنجیره کامل قرار دارند شناسایی و در تامین مالی آن کوشا باشند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399