یکشنبه, 23 شهریور 1399 ساعت 12:56
کد خبر: 75893

بازديد معاونت اعتبارات و راهبری شعب بانك صنعت و معدن از واحد های توليدی استان سمنان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عضو هيأت عامل بانك صنعت و معدن به همراه رييس اداره بازاريابی و بانكداري شركتی اين بانك از چندين واحد صنعتی در استان سمنان جهت ارزيابی اين طرح های صنعتی و تأمين مالی آنها بازديد نمودند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، عبدالرضا ولي الهي معاونت اعتبارات و راهبري شعب به همراه مهدي صدري رياست اداره بازاريابي و بانكداري شركتي روز چهارشنبه نوزدهم شهريورماه در سفر به استان سمنان ، از واحد هاي توليدي و صنعتي صنايع رنگسازي پارس اشن ، معدني املاح ايران ، عقاب افشان و فولاد آلياژي بازدید بعمل آورده و در جريان روند فعاليت اين شركت هاي صنعتي قرار گرفتند؛ در اين بازديد مديران شركت هاي مزبور توضيحاتي در خصوص عملكرد واحدها و طرحهاي در حال اجرا و توسعه اي ارائه نمودند.
در اين بازديدها معاونت اعتبارات و راهبري شعب نقطه نظرات خود را در خصوص نحوة تعامل و همكاري با اين مشتريان بيان نموده و بر حمايت از بخش توليد كشور در سالي كه به نام جهش توليد مزين شده است، تأكيد كرد.
همچنين رييس اداره بازاريابي و بانكداري شركتي در خصوص بانكداري شركتي مذاكراتي با واحدهاي مزبور داشت و به آنان اطمينان داد بانك تلاش خود را در مساعدت به واحدهاي صنعتي فعال استان و ارائه خدمات نوين بانكي به آنان به كار مي گيرد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399