یکشنبه, 23 شهریور 1399 ساعت 12:52
کد خبر: 75888

مدیرشعب جدید استان هرمزگان معرفی شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرشعب جدید بانک قرض الحسنه مهرایران در استان هرمزگان با حضور سلیمان توکلي عضو هيات مديره و يوسف نجدي مدير امور استان‌ها معرفي شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، سلیمان توکلی در اين مراسم بيان داشت: از سال ۱۳۹۶ بانک مهر ايران حرکت پرشتابي را شروع كرده و همچنان ادامه دارد.
وی افزود: در سال گذشته یکی از افتخارات بانک این است که طي يکسال توانسته بيش از ۲ميليون و ۳۰۰هزار فقره تسهيلات قرض‌الحسنه پرداخت كند.
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهارداشت: اکثر این تسهيلات به مشتريان جديد پرداخت شده و اکنون بانک به يك آرامش در بدنه خود دست يافته‌است.
وی ادامه داد: ارائه خدمت به هموطنان و کمک به اقشار نیازمند جامعه از برنامه های اصلی بانک مهر ايران است و هر اقدامي که در اين حوزه داشته باشيم مطمئنن به يادگار خواهد ماند.
توکلی تصریح کرد: بانک قرض‌الحسنه مهرایران افتخارات زیادي دارد و در بسياري از موارد و برنامه‌هاي نوين بانکي به عنوان بانك پيشرو است.
وی با تقدیر از کارکنان بانک گفت: اکنون سه سال است كه جزء بهترین بانك‌های جهان معرفي مي‌شويم كه اين موفقيت با همكاري، همدلي و همراهي كاركنان بدست آمده‌است.
عضو هیات مدیره بانک مهر ایران در پایان اظهارداشت: آقاي مصطفي‌پور يکي از مديران بسيار خوب و دلسوز بانک است که در هرمزگان عملكرد بالايي داشته و اميدواريم در استان بوشهر نيز عملكرد شايسته ارائه نمايند.
در ادامه، مدیر امور استان‌ها نیز گفت: ما در بانک قرض‌الحسنه مهرایران به سمت بانک تمام الکترونیک شدن پيش مي‌رويم و در اين زمينه اقدامات مطلوبي به عنوان بانك پيشرو صورت گرفته است.
یوسف نجدی افزود: برای این امر بايد مشتريان بانک با خدمات الکترونيک ما آشنا شده و کارهاي خود را از اين طريق انجام دهند تا به مقصود خود كه بانك تمام الكترونيك است دست پيدا كنيم.
وی خاطرنشان‌کرد: استان هرمزگان در سال‌های اخیر و با مدیريت آقاي مصطفي‌پور حرکت رو به جلويي را در پيش گرفته‌بود و اميدواريم با مديريت جديد و با همکاري کاركنان اين روند با سرعت بيشتري انجام شود.
وی در پایان به انتصاب صابری به عنوان مدیر جديد شعب استان هرمزگان اشاره کرد و اظهارداشت: صابري يکي از نيروهاي جوان و خوب بانک است که اكنون براي استان هرمزگان انتخاب شده‌ و از همكاران اين استان مي‌خواهم كه همانند گذشته مدير جديد را در راستاي پيشبرد اهداف بانك همراهي كنند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399