یکشنبه, 23 شهریور 1399 ساعت 12:49
کد خبر: 75886

برگزاری مراسم معارفه مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان بوشهر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مراسم معارفه مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان بوشهر باحضور سلیمان توکلی عضو هيات مديره و يوسف نجدي مدير اموراستان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این مراسم از زحمات رضا صابری تقدير و با حکم دکتر اکبري مديرعامل بانك مهر ايران، كرامت اله مصطفي پور به سمت مدير شعب استان بوشهر منصوب شد.
سلیمان توکلی ضمن تقدیر از زحمات رضا صابری،کارنامه استان بوشهر را در جذب منابع قرض الحسنه و ديگر شاخصهاي بانکي مناسب دانست و بر تلاش کاركنان براي تحقق چشم انداز ترسيم شده بر بستر خدمات نوين و الكترونيك به منظور ارائه خدمات سريع به مشتريان تاكيد كرد.
وی افزود: با توجه به پتانسیل های موجود در استان، انتظار می رود با تلاش و همت هر چه بيشتر تمامي کارکنان در همه سطوح و بهره مندي از دانش و تجربيات مدير جديد استان، زمينه رشد و تعالي هرچه بيشتر فراهم شود.
در ادامه، نجدی مدیر امور استان ها نیز گفت: تلاش های انجام شده در طول دوران مديريت صابري قابل تجليل است و تمامي همکاران بايد براي دستيابي به اهداف ترسيم شده با مديريت جديد، مودت و تعامل داشته باشند.
در پایان، با اهداء لوح سپاس از صابری تکریم بعمل آمد و حکم مصطفی پور، مدير شعب جديد استان بوشهر توسط عضو هيات مديره بانک مهر ايران به وي اعطا شد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399