یکشنبه, 23 شهریور 1399 ساعت 12:38
کد خبر: 75883

فرصت طلایی آشنایی با پول‌های دیجیتال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پول‌های دیجیتال وابسته به هیچ کشوری نیستند و تحت تاثیر رکود اقتصادی، تحریم و جنگ در یک کشور قرار نمی‌گیرند؛ اما تحولات اقتصاد جهانی منجر به تغییر قیمت در پول‌های دیجیتال خواهد شد.

برای مثال، فرض کنید شما در زمستان سال 1398 بیتکوین را در قیمت 8000 دلار با دلار 15000 تومانی خریداری کرده بودید و در تابستان سال 1399 آنر به قیمت 10000 دلار با دلار 25000 تومان فروخته باشید؛ در این صورت، سود حاصله طی فقط شش ماه به بیش از 100 درصد می‌رسد. طبیعی است که قسمت زیادی از این سود به دلیل تورم موجود در کشور ما و افزایش قیمت دلار رخ داده است.

پس از شیوع بیماری کرونا، در دوران رکود اقتصادی جهانی، قیمت طلا در بازار جهانی افزایش چشمگیری (بیش از 30 درصد) داشته است. اما نکته جالب این  است که قیمت بیتکوین نیز همراه با طلا افزایش داشته است؛ به گونه‌ای که ضریب همبستگی آماری تغییرات طلا و بیتکوین به بیش از 80 درصد رسیده است. به عبارت دیگر، طی همین دوره اثبات شده که،بیت‌کوین طلای دیجیتال است.

پول‌های دیجیتال فقط به بیتکوین ختم نمی‌شود و فن‌آوری پول‌های دیجیتال دائما در حال پیشرفت است؛ در نتیجه ایده‌های جدید در این حوزه فرصت‌های بی‌نظری برای سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند.

برای مثال، در ابتدای تابستان پول جدیدی با نام YFI با قیمت 35 دلار عرضه شد و ارزش این پول پس از دو ماه به 38000 دلار رسید؛ یعنی سرمایه‌گذاری دو ماهه بر روی این پول سود 1000 برابری را می‌توانست فراهم کند.

خوشبختانه پول‌های دیجیتال در حال تکامل است و همچنان فرصت‌های جدید در حال خلق شدن. نکته جالب‌تر در خصوص سرمایه‌گذاری در حوزه پول‌های دیجیتال این است که سود به‌دست‌آمده به صورت درآمد ارزی وارد کشور خواهد شد و به نوعی در دوران تحریم کمک‌حال اقتصاد کشور خواهد بود.

در صورتی که به پول‌های دیجیتال علاقه‌مند هستید و می‌خواهید به صورت عملی و گام به گام در حوزه پول‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید، ما شرکت در «دوره آشنایی با پو‌های دیجیتال» را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این دوره به زبانی بسیار ساده شما را وارد دنیای جدیدی می‌کند که می‌توانید اولین سرمایه‌گذاری خود را نیز در آن انجام دهید. برای شرکت کردن در دوره و یادگیری مفاهیم پول‌های دیجیتال فقط کافی است نحوه کار با ایمیل را بدانید، یعنی قبلا ایمیل ارسال یا دریافت کرده باشید.

فرصت طلایی آشنایی با پول‌های دیجیتال را از دست ندهید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید:

https://bituni.ir/course.php?code=mycourse

رسانه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399