شنبه, 15 شهریور 1399 ساعت 09:51
کد خبر: 75503

کوچکترین عدولی از پروتکل‌ها نخواهیم داشت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر آموزش و پرورش گفت: امیدواریم خانواده‌ها به آموزش و پرورش اعتماد کنند تا این وزارتخانه با حساسیت‌های بیشتر مراقبت های لازم را اعمال کند.

محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران گفت: در این ایام نگران سلامت دانش‌آموزانیم. همچنین آموزش و پرورش نگران بود که تصمیم اشتباهی گرفته نشود که سلامت دانش آموزان را به خطر بیندازد، به همین دلیل تصمیم گرفته شد که به تصمیمات وزارت بهداشت و درمان اعتماد کنیم.
وی افزود: آموزش و پرورش در چارچوب اعلام شده ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص بازگشایی مدارس پیش می‌رود و تابع آنهاست. ما در پیروی از قوانین و پروتکل‌های سلامت کوچکترین عدولی نخواهیم داشت.
حاجی میرزایی خاطرنشان کرد: امیدواریم خانواده‌ها به آموزش و پرورش اعتماد کنند تا این وزارتخانه با حساسیت های بیشتر مراقبت های لازم را اعمال کند.
حاجی میرزایی گفت: باید از اظهارنظرهای پراکنده در فضای مجازی خوداری شود. آموزش و پرورش انتخاب کرده به مجموعه بهداشت و درمانی کشور اعتماد کند.آنها اجازه دادند ما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آموزش‌های حضوری را آغاز کنیم.
وی گفت: گروهی که به دلیل بیماری یا تعداد زیاد دانش آموز در مدارس نمی توانند در مدرسه حضور یابند، آموزش مجازی خواهند داشت.
وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: زمان آموزش ۳۵ دقیقه است و خانواده‌ها باید در این شرایط با آموزش و پرورش همکاری کنند و وزارتخانه نیز تلاش می کند سال تحصیلی آینده پرثمر باشد.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399