سه شنبه, 21 مرداد 1399 ساعت 16:25
کد خبر: 74585

اطلاعات تکميلي

  • همزمان با روز حمایت از صنایع کوچک؛

انعقاد تفاهم نامه همکاری همه جانبه میان سازمان مدیریت صنعتی و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
به گزارش روابط عمومي سازمان مدیریت صنعتی، تفاهم نامه همکاری همه جانبه میان سازمان مدیریت صنعتی و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، همزمان با روز حمایت از صنایع کوچک در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت منعقد شد.
در اين مراسم كه در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور محسن صالحی‌نیا، معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران برگزار شد، ابوالفضل کیانی بختیاری "مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی" و اصغر مصاحب معاون "صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران" تفاهم نامه همکاری را امضا کردند.
موضوع این تفاهم نامه همكاری، در خصوص همکاری در زمینه¬های آموزشی، پژوهشی و مشاوره¬ای است.
همكاري در برگزاری دوره های Post-DBA برای مدیران و کارشناسان SME ها با همکاری دانشگاه های آلمانی، طراحي و اجرای کانون های ارزیابی، طراحي و برگزاري دوره هاي آموزشی و تورهای صنعتی با توجه به نیازهای صنایع مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی و با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی استان ها از موضوعات همكاري اين تفاهم نامه است.
از دیگر موضوعات این تفاهم نامه می توان به همکاری در زمینه برگزاری رویدادهای استارتاپی، زمینه سازی و کمک به تجاری سازی ایده های برتر رویدادها، همکاری در زمینه تعریف موضوعات مورد نیاز SME ها در قالب طرح حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی و ترویج آن در مراکز دانشگاهی و پژوهشی، اشاره کرد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399