یکشنبه, 19 مرداد 1399 ساعت 15:54
کد خبر: 74457

اطلاعات تکميلي

  • قاسم نوده فراهاني، رئيس اتاق اصناف تهران: 

معرفی مدرس خيابانی به عنوان وزير صمت يک تصميم کاملا درست است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در پي معرفی حسين مدرس به عنوان وزير پيشنهادی صمت به مجلس شورای اسلامي، رئيس اتاق اصناف تهران ضمن اعلام خرسندی و حمايت خود از اين پيشنهاد تاکيد کرد: ايشان از معدود افرادي مي باشد که به مسائل اصناف آشنايی کامل داشته و نسبت به آنها واقف است.

قاسم نوده فراهاني، رئيس اتاق اصناف تهران با اشاره به سوابق فعاليت ها و ارتباطات سرپرست کنوني وزارت صمت با اصناف افزود: دکتر حسين مدرس خياباني سابقه بسيار طولاني و درخشان در امور مربوط به اصناف داشته و از دير باز با چالش ها و مسائل آنها آشنايي دارد؛ ضمن اينکه در تمام برهه ها و سمت هايي که ايشان داشتند هميشه همراه و مورد اعتماد اصناف بوده اند.
فراهاني با اشاره به برخي چالش ها و مسائل متعدد اصناف، وجود و حضور فردي آشنا و مسلط به اين امور را لازمه حل بسياري از آنها دانسته و تصريح کرد: وجود مسئوليتهايي چون قائممقام وزير در امور بازرگاني، مديرکل برنامهريزي وزارت بازرگاني، مدير کل تامين و توزيع کالا، مدير کل دفتر تنظيم بازار و ديگر فعاليت هاي مختلف بازرگاني، صنعتي و تجاري در کارنامه ايشان نشان مي دهد علاوه بر مسئوليت هاي مختلف، نسبت به امور اصناف و رفع چالش هاي آنها بويژه در خصوص مشکلات في مابين اصناف با برخي مراکز و سازمان هاي دولتي از تسلط بالايي برخوردار هستند.
وي با اظهار اميدواري نسبت به راي مثبت مجلس به وزير پيشنهادي صمت، تاکيد کرد: اميدواريم با اين انتخاب بتوانيم ضمن ايجاد رابطه تنگاتنگ و بهتر از گذشته با توجه به نوع نگرش و ديدگاه آقاي مدرس نسبت به اصناف، شاهد بروز و دستيابي به نتايج بهتر در وضعيت کنوني اصناف باشيم.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399