یکشنبه, 19 مرداد 1399 ساعت 10:22
کد خبر: 74415

۳۸ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت تحویل متقاضیان می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون مسکن و ساختمان از تحویل ۳۸ هزار واحد مسکون مهر به متقاضیان در هفته دولت خبر داد و گفت: منهای ۱۰۸ هزار واحدی که پرونده‌های قضایی و مشکلات تعاونی دارند، ۶۰ هزار واحد از دو میلیون و ۲۰۰ هزار واحد طرح اقدام ملی باقیمانده است که ۳۸ هزار واحد آن هفته دولت و مابقی تا پایان آبان امسال تحویل متقاضیان خواهد شد.

محمود محمودزاده از افتتاح ۳۸ هزار واحد مسکن مهر خبر داد و گفت: در مجموع از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکونی مهر از ابتدای اجرای طرح تاکنون منهای ۱۰۸ هزار واحدی که پرونده حقوقی و مشکلات تعاونی دارند، ۶۰ هزار واحد باقیمانده که ۳۸ هزار واحد آن در هفته دولت به متقاضیان تحویل می‌شود.
معاون مسکن و ساختمان ادامه داد: تکمیل واحدهای مسکونی مهر بخشی از تعهدات دولت و راهکاری برای تعادل بخشی به بازار مسکن است.
محمودزاده تصریح کرد: کلیه واحدهای باقیمانده مسکونی مهر تا پایان آبان امسال تکمیل و تحویل متقاضیان می شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: مجموعه قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، سازمان ملی زمین و مسکن در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال تلاش هستند تا در کوتاهترین زمان ممکن، باقیمانده پروژه های مسکن مهر را تحویل دهند و خاتمه این ابرپروژه، اعلام شود.
وی یادآور شد: در یکسال و نیم گذشته بیش از ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل شد. ۱۲۴ هزار واحد مسکن مهر هم اکنون آماده سازی است که مسائل خدمات زیربنایی، آماده سازی و جزئیاتی دارد که با مشارکت سایر وزارتخانه ها و ارگان ها از جمله وزارت نیرو، وزارت نفت، و همکاران استانی دارند به زودی تکمیل و تحویل مردم خواهد شد.
منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399