دوشنبه, 13 مرداد 1399 ساعت 13:52
کد خبر: 74245

مانعی برای پرداخت حقوق کارگران هفت تپه وجود ندارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: از نظر قوه قضاییه برای پرداخت حقوق کارگران شرکت نیشکر­ هفت تپه هیچ مانعی وجود ندارد.

 محمدباقر الفت، معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اظهار کرد: در حدود هشت ماه گذشته قوه قضاییه برای رفع موانع احقاق حقوق کارگران شرکت هفت تپه تلاش زیادی کرده است و شرکت هفت تپه مانند همه کارفرما‌ها طبق قانون کار مکلف است که حق السعی شامل حقوق و دستمزد کارگران خود را در قبال کار بپردازد و این تکلیف باید توسط اعضای هیات مدیره این شرکت اجرا شود که همگی از سهام داران این شرکت هستند.
وی افزود:​ در هشت ماه گذشته هر زمان که هیات مدیره شرکت هفت تپه اراده‌ای برای پرداخت حقوق کارگران خود داشته است، از نظر قوه قضاییه هیچ مانعی در این مسیر وجود نداشته و هیچ دخالتی صورت نگرفته است.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه افزود:​ نکته قابل توجه در این بحث این است که سهام داران شرکت نیشکر­ هفت تپه محدودیتشان مربوط به اموالی است که ممکن است از محل ارتکاب جرم به دست آورده باشند که در این زمینه بر اساس درخواست شاکیان خصوصی و به موجب قانون، محاکم قضایی ما از تصرف در اموال ناشی از جرم جلوگیری کردند و در غیر این صورت مدیریت شرکت هفت تپه در هر مورد دیگری مبسوط الید است و می‌تواند از محل اموال شرکت هفت تپه، زمینه را برای پرداخت حقوق کارگران خود فراهم کند و در این مسیر از نظر قوه قضاییه هیچ مانعی وجود ندارد.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399