سه شنبه, 07 مرداد 1399 ساعت 14:15
کد خبر: 73974

اطلاعات تکميلي

  • در دیدار رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با مشاور فرمانده معظم کل قوا بررسی شد؛

موانع توسعه صنعت نوین فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور و لزوم حمایت‌های همه جانبه از این صنف

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در دیدار رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با سردار سرتیب حسین دهقان، مشاور فرمانده معظم کل قوا، موانع توسعه صنعت نوین فروشگاه‌های زنجیره‌ای و لزوم حمایت‌های همه جانبه از این صنف کارآفرین مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، در این دیدار رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تبیین جایگاه راهبردی این صنف در اقتصاد کشور و بویژه نقش موثر در رونق و جهش تولید و تنظیم معیشت اجتماعی به نظم‌بخشی، مدرن‌سازی، شفافیت مالیاتی، استفاده از ابزار و روش‌های مدیریتی دانش‌بنیان، توسعه ظرفیت‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی این صنف و جامعه اصناف و بازاریان کشور اشاره نموده و دستاوردهای این حوزه را که کارنامه درخشانی برای جامعه بزرگ و راهبردی اصناف و بازاریان کشور حاصل نموده است نماد موفقیت روش‌های دانش‌بنیان و مدیریت موفق صنفی برشمرد.
امیرخسرو فخریان، با قدردانی از مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای، آنها را نماد مدیریت موفق، جهادگرانه و دانش‌بنیان برشمرد که با بکار گرفتن روش‌های علمی و نوین، فصل جدیدی در خدمت‌رسانی به هموطنان رقم زده‌اند حمایت جدی دولت، مجلس و سایر نهادهای اجرایی را جهت رفع موانع توسعه‌ای، ارتقا برنامه‌های چابک‌سازی و کاهش بروکراسی‌های وقت‌گیر را در مسیر کارآفرینی و اشتغال‌زایی خواستار شد.
در این نشست حسین دهقان، مشاور فرمانده کل قوا نیز اضمن اعلام حمایت از خدمات و مدیریت دانش‌بنیان مشاغل نوین این حوزه را به عنوان مثالی از مدیریت موفق در اصناف و بازار برشمرد و خواستار انتقال دانش مدیریتی و روش‌های مدرن و تجربه‌های این اتحادیه به سایر صنوف با هدف افزایش کارآمدی، هوشمندی و قوی‌تر شدن آنها شده و انجام این مهم را موجب بالندگی و موفقیت همه جانبه جامعه بزرگ اصناف و بازاریان کشور دانست.
رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، خدمات فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور تامین نیازهای مردم در بحران کرونا را نمونه‌ای بارز از نگرش ملی با رویکرد شجاعانه و ایثارگرانه دانست که با همت و تلاش شبانه‌روزی مدیران، کارکنان و دست‌اندرکاران فروشگاه‌های زنجیره‌ای شرایطی را به وجود آورد که مردم با مشکلاتی همچون دشواری تامین کالا مواجه نشوند.
فخریان افزود اگرچه در نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا، ترس و نگرانی شهروندان و کارکنان از موضوع ویروس کرونا فراگیر شده بود ولی کارکنان، فروشندگان و مدیران خدوم این صنف و صنعت در قالب ۶۰۰۰ واحد صنفی برای خدمت به مردم پای کار آمدند، برگ زرینی در خدمات اصناف و کسب و کار کشورمان رقم زدند که جای تقدیر بسیار دارد.
در پایان، رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای بار دیگر اظهار امیدواری کرد سیاست‌گذاران، مراکز قانونگذار، نهادهای اجرایی و سازمان ها و وزارتخانه های مرتبط، کمک و حمایت از این صنف بزرگ و کارآفرین را در دستور کار برنامه‌ها و تصمیم‌های خود قرار دهند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399