چهارشنبه, 01 مرداد 1399 ساعت 08:51
کد خبر: 73677

هشدار دادستان انتظامی مالیاتی درباره سایت‌های جعلی اخذ مالیات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دادستان انتظامی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور درباره سوء استفاده برخی افراد از طریق ایجاد سایت‌های جعلی اخذ مالیات برای دستیابی به اطلاعات کارت‌های بانکی مودیان، هشدار داد و تاکید کرد که مودیان مالیاتی مراقب شگرد این کلاهبرداران در فضای مجازی باشند.

به گزارش سازمان امور مالیاتی ایران، عباس بهزاد تاکید کرد: هر گونه واریز مالیات از طریق شیوه‌هایی به جز دستگاه‌های کارتخوان بانکی مستقر در ادارات مالیاتی و درگاه‌های الکترونیکی اینترنتی سازمان امور مالیاتی یا مراجعه به شعب بانک‌ها، غیرقانونی بوده و حاکی از شگردهای کلاهبرداری است.
وی  افزود: اخیرا مشاهده شده برخی از این جرایم در فضای مجازی توسط ثبت کنندگان آگهی در سایت‌های همچون دیوار و غیره، تحت عنوان اخذ مالیات انجام می گیرد به گونه‌ای که این آگهی‌ها، مودیان مالیاتی را به سایت های جعلی پرداخت مالیات هدایت کرده و در نهایت، اطلاعات کارت های بانکی آنها مورد سوء‌استفاده قرار می‌گیرد.
دادستان انتظامی مالیاتی سازمان امور مالیاتی تاکید کرد: هر گونه واریز مالیات از طریق شیوه‌هایی به جز دستگاه‌های کارتخوان بانکی مستقر در ادارات مالیاتی و درگاه‌های الکترونیکی اینترنتی سازمان «tax.gov.ir» یا مراجعه به شعب بانک‌ها، غیرقانونی و حاکی از شگردهای کلاهبرداری است.
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399