سه شنبه, 31 تیر 1399 ساعت 12:02
کد خبر: 73648

متهم شرکت بازرگانی پتروشیمی و داماد وزیر پیشین متواری شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه جرائم اقتصادی از متواری شدن علی اشرف ریاحی از متهمان پرونده تخلفات در شرکت بازرگانی پتروشیمی خبر داد.

 قاضی مسعودی مقام،رئیس مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی گفت: متهم علی اشرف ریاحی در جریان رسیدگی به پرونده تخلفات در شرکت بازرگانی پتروشیمی محاکمه شد.
وی گفت: این متهم از مدیران شرکت بازرگانی پتروشیمی در دوره مدیرعاملی متهم رضا حمزه لو بوده که در نهمین جلسه دادگاه شرکت بازرگانی پتروشیمی، که ۱۰ اردیبهشت سال گذشته برگزار شد، دفاعیات خود را ارائه کرد.
این مقام قضایی ادامه داد: این متهم ممنوع الخروج بوده، برای برگزاری دهمین جلسه دادگاه به متهم ریاحی ابلاغ داده بودیم که مطلع شدیم متواری است.
علی اشرف ریاحی داماد یکی از وزرای پیشین است.
آن طور که در کیفرخواست آمده، علی اشرف ریاحی متهم به معاونت در اخلال کلان در نظام اقتصادی و تحصیل مال از طریق مال ناشروع است.
همچنین متهمان پرونده فساد شرکت بازرگانی پتروشیمی، عواید حاصل از فروش خارجی محصولات پتروشیمی را به مبلغ ۶ میلیارد و ۶۵۶ میلیون یورو را به علاوه درصد‌های نجومی به جیب زده‌اند.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399