دوشنبه, 16 تیر 1399 ساعت 10:13
کد خبر: 72942

هتل‌ها با ۵ تا ۱۵ درصد ظرفیت کار می‌کنند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اتحادیه هتل‌داران استان تهران گفت: هتل‌ها با وجود تخفیف ۵۰ تا ۶۰ درصدی برای جذب مهمان، فقط با ۵ تا ۱۵ درصد ظرفیت خود فعالیت می‌کنند.

محمدعلی فرخ‌مهر، اظهار داشت: در حال حاضر هتل‌ها با وجود تخفیف 50 تا 60 درصدی برای جذب مهمان، فقط با 5 تا 15 درصد ظرفیت خود فعالیت می‌کنند.
وی افزود: تا 10 روز گذشته و قبل از اینکه دوباره اوضاع شیوع کرونا به شکل اکنون و حاد شود سطح اشغال هتل‌ها به 15 تا 25 درصد هم رسید اما دوباره اوضاع روند نزولی گرفت.
رئیس اتحادیه هتل‌داران استان تهران تصریح کرد: اکنون هتل‌هایی که باز شده‌اند برای اینکه مهمان جذب کنند کلیه پروتکل‌های بهداشتی را حتی بهتر از منازل شخصی خودمان رعایت می‌کنند اما متاسفانه شرایط به گونه‌ای است که کسی مراجعه نمی‌کند.
وی گفت: تعدادی از هتل‌ها هنوز اقدام به بازگشایی نکرده‌اند و بقیه هم فقط با یک چهارم ظرفیت کار می‌کنند.
فرخ‌مهر با بیان اینکه هتل‌ها نه تنها سود ندارند بلکه زیان هم می‌دهند، خاطرنشان کرد: شرکت‌ها دور کار شده و ماموریت‌ها نیز قطع شده است، اگر هتل‌ها امروز با وجود ضرر باز هستند، فقط به این دلیل است که نمی‌خواهند پرسنل قدیمی و حرفه‌ای خود را از دست بدهند.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399