پنج شنبه, 05 تیر 1399 ساعت 19:34
کد خبر: 72475

بازدید استاندار خوزستان از مجتمع پتروشیمی بندرامام

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به همراه هیاتی از مجتمع پتروشیمی بندرامام بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام عصر چهارشنبه ۴ تیرماه غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ، محسن بیرانوند فرماندار شهرستان ماهشهر و‌همچنین مدیران ارشد استانی و شهری به منظور بازدید از شرکت پتروشیمی بندرامام در مجتمع این شرکت حضور پیدا کردند.
در ابتدا استاندار خوزستان و هیات همراه از واحد های تولیدی و عملیاتی مجتمع بازدید و‌ پس از آن جلسه هم اندیشی با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و‌ مدیران ارشد شرکت در سالن کنفرانس مجتمع برگزار کردند.
طی این جلسه حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن خیرمقدم به مدعوین ، گزارش کاملی از عملکرد و دستاورد های شرکت در حوزه های تولید ، پروژه ها ، صادرات ، خوراک های مجتمع ، تصفیه خانه ، اقدامات مسئولیت های اجتماعی و‌همچنین مسائل نیروی انسانی ارائه داد.
در ادامه جلسه غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان اظهار داشت: صنعت پتروشیمی و به ویژه مجموعه پتروشیمی بندرامام با تولید بیش از ۶ میلیون تن محصولات پتروشیمیایی در سال ، نقش بسزایی را در مقابله با تحریم های ظالمانه آمریکا ایفا می کنند و امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) «جهش تولید» نامگذاری شده است ، این رویکرد تداوم داشته باشد.
شایان ذکر است درپایان جلسه استاندار خوزستان از اقدامات پتروشیمی بندرامام در خصوص ساخت و پیشرفت ۵۶ درصدی پروژه تصفیه خانه پساب صنعتی که در کاهش مصرف آب منطقه ماهشهر و محیط زیست نقش بسزایی خواهد داشت و همچنین در حوزه مسئولیت های اجتماعی طی سال های گذشته تقدیر و تشکر کرد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399